پانسمان شفاف

View as Grid List

مورد ۱-۱۲ از ۲۴

Set Descending Direction
 1. پانسمان هیدروتک شفاف چسب دار- Hydrotac Transparent
  پانسمان هیدروتک شفاف چسب دار- Hydrotac Transparent
  As low as ‎22,000 تومان
 2. پانسمان هیدروژل ورقه ای رنوژل renogel n hydrogel
  پانسمان هیدروژل ورقه ای رنوژل renogel n hydrogel
  As low as ‎89,000 تومان
 3. چسب کیتوترانس - Chito Trans
  چسب کیتوترانس - Chito Trans
  As low as ‎39,000 تومان
 4. Hydrofilm پانسمان شفاف هیدروفیلم
  پانسمان شفاف هیدروفیلم Hydrofilm
  As low as ‎37,200 تومان
 5. پانسمان جراحی شفاف هیدروفیلم پلاس Hydrofilm Plus
  پانسمان جراحی شفاف هیدروفیلم پلاس Hydrofilm Plus
  As low as ‎24,500 تومان
 6. پانسمان فیلم شفاف رولی
  پانسمان فیلم شفاف رولی
  Rating:
  100%
  ‎349,000 تومان
صفحه
در صفحه

پانسمان شفاف

ترکیبی از یک غشای پلی اورتان نازک، که با لایه ای از اکریلیک چسبنده پوشیده شده است. بسیار انعطاف پذیر، نیمه تراوا هستند یعنی به گازها شامل اکسیژن، دی اکسید کربن و بخار آب اجازه عبور میدهند. اما به مولکولهای پروتئینی بزرگ و ترشحات زخم و باکتریها اجازه عبور نمی دهند. تروا بودن آنها به بخار آب مانع لیچ افتادن و ماسره شدن زخم میشود. 

به صورت تیپیک در زخم های سطحی، کم ترشح و مرحله یک زخم فشاری، حمایت پوست در برابر نیروی Friction&Shearing پیشنهاد میشوند. برای زخم هایی که از فاز التهابی گذشته وارد فاز پرولیفراتیو شده اند و ترشح آنها کم شده مناسب هستند. همچنین بعنوان پوشش ثانویه و نگهدارنده پانسمانهای زخم دیگر، پانسمان زخم های نسبتا کم عمق مانند محل اهدای پوست زخم های جراحی مورد استفاده قرار می گیرند و برای زخم های دارای اگزودای متوسط، زیاد، غلیظ و عفونی مناسب نیستند.
ترانسپارنت می باشند لذا میتوان زخم را به دلیل شفاف بودن زیر آنها دید. مانع برای ورود باکتریها هستند، همچنین کاهنده درد بعد از عمل می باشند. اشکالات آنها عبارتست از: کار گذاشتن آنها سخت است . روی خود چین می خورند.ممکن است به زخمی که خشک شده یا پوست اطراف زخم بچسبند و هنگام تعویض منجر به آسیب زخم شوند. اگزودا زیر آنها تجمع می یابد و قدرت جذب ندارند. این پانسمان شفاف در اشکال و اندازه های مختلف موجود هستند.