اسپری ها

View as Grid List

مورد ۱-۱۲ از ۲۸

Set Descending Direction
 1. اسپری سیلوسپت سوختگی -Silvosept For Burn
  اسپری سیلوسپت سوختگی -Silvosept For Burn
  As low as ‎113,000 تومان
 2. اسپری آسافارما ضد باکتری EDTA
  اسپری آسافارما ضد باکتری EDTA
  Rating:
  100%
  ‎175,000 تومان
 3. اسپری سیلوسیت زخم-Silvosept
  اسپری سیلوسپت زخم - Silvosept
  Rating:
  87%
  As low as ‎53,700 تومان
 4. اسپری نی واشا nivasha nano bio technology
  اسپری نیواشا Nivasha Spray
  As low as ‎290,000 تومان
 5. اسپری آنتی سپتیک طباسپت - TEBASEPT
  اسپری آنتی سپتیک طباسپت - TEBASEPT
  As low as ‎151,800 تومان
 6. اسپری سیلوسپت پرپ-Silvosept For Prep
  اسپری سیلوسپت پرپ-Silvosept For Prep
  Rating:
  53%
صفحه
در صفحه

انواع اسپری زخم فیلم فروش ویژه برای درمانگران زخم، کلینیک ها داروخانه ها ارسال به سراسر کشور

اسپری زخم

اسپری های زخم معمولا جهت ضد عفونی کردن زخم باز و بسته بخیه خورده یا آماده سازی بستر زخم جهت شروع پانسمان کردن استفاده می شود یا جهت انواع زخم ها سوختگی زخم بستر دیابتیک همچنین دراعمال جراحی زیبایی مانند لیپوماتیک ، پانیکولکتومی ،ابدومینوپلاستی و براکیوپلاستی و غیره مورد استفاده می شود معمولا همگی این اسپری ها خاصیت ضد باکتری یا ضد عفونی کننده دارند و هر شرکت یا برند یک ترکیب خاصی رو برای تاثیر گذاری آنها انتخاب کرده که معمولا اسپری نقره بیشتر استفاده شده گاها شرکت های دیگر از عسل،phmb و کلرهگزیدین غیره استفاده کردن که هر کدام بسته به بدن بیمار تاثیر گذار می باشد . اسپری های زخم جلوی تشکیل شدن بایوفیلم را می گیرند یا در بعضی از آنها بایوفیلم را از بین می برند به طور خلاصه زیست لایه یا بایوفیلم لایه ای است که بروی زخم تشکیل می شود و درمان آن را کند می کند. استفاده اسپری زخم به عنوان یک محصول مکمل برای درمان هر زخم یا سوختگی به شما پیشنهاد می شود.

بعضی مواقع از اسپری ها جهت زخم های سطحی یا قرمزی های سطحی نیز استفاده می شود ولی باید توجه داشته باشیم که نحوه مصرف آنها مهم هستش که اگر ابهامی بعد از خرید در مورد نوع مصرف آنها داشتید می توانید در قسمت مشاوره زخم از ما بپرسید

اسپری نقره برای زخم

اسپری نقره برای زخم دیابت سوختگی زخم بستر و غیره مورد استفاده می باشد که اگر میخواهید خواص نقره را بدانید به قسمت پانسمان نقره بروید معمولا نقره خاصیت ضد میکروبی دارد و جهت جلوگیری یا از بین بردن عفونی زخم ها استفاده می شود خود اسپری های نقره ممکن است به دو دسته تقسیم بشوند :

 • اسپری یون نقره
 • اسپری نانو نقره 

گاها از کلمه یون نقره یا نانو کلوئید نقره هم استفاده می شود معمولا نانو نقره بهتر از یون نقره می باشد زیرا که احتمال رسوب آن کمتر است و همچنین امروز فناوری نانو در درمان زخم بسیار مورد استفاده است و تاثیر بسازیی در درمان زخم گذاشته است.

اسپری عسل برای زخم

اسپری عسل نیز یک اسپری کاربردی جهت زخم می باشد به واسطه اینکه عسل یک ماده طبیعی و کاملا ضد باکتری می باشد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد اسپری عسل به عنوان یک درمان کاملا اثر گذار ارگانیک مورد استفاده قرار می گیرد مخصوصا نواحی که امکان درمان آنها در بدن سخت است اسپری عسل بیشتر پیشنهاد می شود همچنین اسپری های عسل بواسطه داشتن بره موم و مواد غنی که در آن هست حتی به صورت اسپری های محافظ و پیشگیری هم استفاده می شود براحتی در درمان زخم یا پیشگیری از آن ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد

اسپری های سوختگی

اسپری سوختگی در مدل نقره دار این اسپری معمولا نقره بیشتری به نسبت اسپری های زخم دارد و جهت سوختگی استفاده می شود معمولا تمامی اسپری های موجود در بازار برای سوختگی هم استفاده می شود اما اگر اسپری سوختگی تهیه گردد برای سوختگی از اسپری زخم مناسب تر می باشد.

اسپری فیلم ، اسپری شفاف یا اسپری محافظ 

اسپری فیلم یا اسپری شفاف در مدل های متنوعی موجود می باشد معمولا این اسپری ها همانطور که از اسم آن پیداست این اسپری یک لایه محافظ بروی پوست در مقابل ترشحات ، ادرار مدفوع یا اضافات ایجاد می کند که این امر موجب جلوگیری از التهاب یا زخم و گسترش آن می شود اسپری فیلم از لایه قابل تنفس ایجاد می کند بخاطر ترکیبات آن نباید موجب سوزش در محل مورد استفاده شود. بیماران استومی بیشتر از آن استفاده می کنند همچنین ترکیبات آن عموما ضد حساسیت است و برای مدت های حداقل 1 الی 2 روز تا 4 روز بروی پوست باقی می ماند.

این اسپری از پوست در مقابل تروما اصطکاک هم محافظت می کند بسیاری از بیماران استومی به دلیل خشک شدن این اسپری بروی پوست بعد از آن از کیسه یا چسب پایه استفاده می کنند چون موجب چسبیدن بهتر به بدن می شود. توجه داشته باشید که اسپری شفاف با پانسمان شفاف تاحدود مشابه هستند اما کارایی آنها کاملا متفاوت می باشد.