قانون مندی کسب و کار اینترنتی

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت طب باکس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

لطفاٌ موارد زیر را با دقت و به طور کامل مطالعه فرمایید:

 • عضویت در فروشگاه اینترنتی طب باکس رایگان می باشد. طب باکس خود را متعهد در حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران دانسته و به شکل محرمانه از این اطلاعات محافظت خواهد کرد.
 • هیچ گونه استفاده تجاری و تبلیغاتی از شماره تماس کاربران نخواهد شد. از اطلاعات مشتریان ، تنها به منظور برقراری ارتباط با آن ها جهت ارسال سفارشات ، اطلاع رسانی یا انجام نظرسنجی استفاده خواهد شد.
 • پیش از تکمیل پروسه سفارش و تایید نهایی ، پیش فاکتور مربوط به سفارشات به مشتریان ارائه خواهد شد.
 • پس از تایید خریدار و قطعی شدن خرید سفارشات ، کارشناسان بخش فروش طب باکس به منظور انجام هماهنگی های لازم با خریدار تماس حاصل خواهند کرد.
 • طب باکس تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی خود را تضمین کرده و هیچ گونه محصول فاقد اعتباری را ارائه نخواهد کرد. اطلاعات محصولات از شرکت های سازنده آن ها و منابع معتبر گرفته شده است.
 • نحوه مصرف محصولات خریداری شده توسط مشتریان ، به عهده بیمار یا پزشک متخصص او بوده و طب باکس مسئولیتی در قبال انتخاب نادرست و استفاده غلط از محصولات ارائه شده ندارد.
 • قیمت مندرج بر روی محصولات ، توسط کارشناسان فروش طب باکس با قیمت به روز شده بازار مطابقت داده می شود. از آنجایی که ممکن است قیمت برخی محصولات به روز نباشد ، قیمت نهایی سفارشات پیش از ارسال ، به مشتری اعلام خواهد شد.
 • کاربر باید در زمان سفارش محصولات مورد نظر خود ، اطلاعات کامل آن ها را با دقت در فرم مربوط به سفارشات وارد کند. در صورتی که اطلاعات ناقص یا اشتباه وارد شوند ، پیگیری و تحویل کالا میسر نبوده و مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد.
 • در صورتی که محصول خریداری شده به هر دلیلی توسط مشتری بازگشت داده شود ، 15 درصد از قیمت محصول کسر شده و 5 روز کاری پس از عودت محصول توسط خریدار ، به حساب او واریز خواهد شد.

تبصره: در صورتی که محصول فروخته شده دارای خرابی یا ایراد باشد ، پس از تایید کارشناسان فنی طب باکس ، پس گرفته خواهد شد.

 • اگر محصول خریداری شده مشکل فنی داشته باشد ، باید به گارانتی آن مراجعه شود و طب باکس هیچ گونه مسئولیتی برای تعویض آن محصول ندارد.
 • به دلیل اینکه برخی از کالاهای نمایش داده شده در فروشگاه اینترنتی در مرکز پخش موجود نمی باشند ، ابتدا باید از انبار استعلام گرفته شود و در صورت عدم موجودی به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد. اگر وجه مربوط به محصول توسط مشتری پرداخت شده باشد ، در صورت عدم تمایل مشتری به خرید محصول دیگر ، مبلغ گرفته شده به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.
 • کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی انجام میشود.
 • در صورت معرفی پزشک متخصص به بیمار متقاضی ، طب باکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم بهبودی بیمار و یا عدم کیفیت کار پزشک نخواهد داشت.
 • فعالیت طب باکس تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد. کلیه محصولات و کالاهای فروشگاه اینترنتی طب باکس دارای مجوزهای قانونی از مراجع ذی صلاح می باشند.
 • استفاده از محتویات این فروشگاه اینترنتی برای موارد غیر تجاری ، در صورت ذکر منبع و درج لینک فروشگاه مانعی نداشته و هر گونه استفاده دیگر از این محتویات ، پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

سیاست های رعایت حریم شخصی :

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، توضیحات محصولات، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت طب باکس جزئی از اموال سایت طب باکس محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.tebbox.com می باشد.

ثبت و ارسال سفارش :

–  لطفاً پس از خواندن قوانین و قوانین ارسال در تمامی زمان و روزها ( حتی تعطیلات رسمی ) می توانید سفارش خود را ثبت کنید وبسته به کالای خود  بعد از نهایتاً 72 ساعت کاری سفارش خود را تحویل بگیرید .

– تحویل سفارش در اماکن عمومی ممکن نمی باشد لازم است آدرس ایمیل و یا شماره همراه خود را دقیق برای ما ارسال کنید سفارش های حضوری با هماهنگی انجام می شود.

– در صورت بروز مشکل در سبد خرید مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی همانروز الی نهایتاً 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده ، سایت طب باکس هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پشتیبانی :

طب باکس در طول روز ساعات 9 صبح الی 12 شب آماده پشتیبانی و ارسال محصولات اورژانسی به هموطنان گرامی می باشد