سوالات متداول

  • چگونه می توانم به طب باکس اعتماد کنم ؟

مجموعه طب باکس با ۱۲ سال تجربه در زمینه پزشکی با کارنامه ای موفق در سراسر کشور و خدمت رسانی به بیماران تاکنون بدون مشکل به روال کار خود ادامه داده ضمن اینکه این فروشگاه دارای مجوزات لازم اعم از . نماد الکترونیکی توزیع و پخش دارو از وزارت بهداشت غذا و دارو می باشد. که در صفحه نماد های این سایت قابل رویت است.

 

  • چه زمانی می توانم سفارش خود را ثبت کنم ؟ ( بهترین زمان ثبت سفارش برای من چه زمانی هستش ؟‌ )

به طور معمول فروشگاه طب باکس بصورت شبانه روزی دایر می باشد و شما می توانید به صورت آنلاین سفارش خود را به راحتی ثبت کنید هرچقدر سریع تر سفارش ثبت و پرداخت آن زودتر انجام بشودسفارش شما زودتر مورد پردازش و مراحل بعدی قرار می گیرد( (قابل توجه اینکه انبار این شرکت بروز و آنلاین می باشد پس هرچه زودتر سفارش ثبت شود آن کالا برای شما رزور می شود).

 

  • من شهر دور از تهران هستم آیا امکان ارسال سریع هستش ؟ ( آیا ارسال به شهر های دور هم دارید ؟‌)

بله ، خوشبختانه به دلیل موجود زیر ساخت در شرکت و امکانات موجود در کشور با انتخاب گزینه شرکت خصوصی در شهر های اصلی و شهر های کوچک اطراف اصلی درصورت ثبت سفارش تا ۱۲ یا ۱ ظهر  یک روزه به دست  شما می رسد ، در موارد خیلی اورژانسی به وسیله ارسال هوایی در کلیه ساعات تا ساعت 6 عصر امکان ارسال یک روزه می باشد یا کمتر از 24 ساعت می باشد. درصورت نیاز به آگاهی بیشتر به صفحه قوانین ارسال مراجعه فرمایید.

 

  • سفارش خود را اشتباهی ثبت کرده ام یا از خرید منصرف شده ام آیا امکان بازگشت یا تعویض محصولات بهداشتی مصرفی می باشد ؟

در صورتی که سفارش شما در مرحله انتظار یا قبل از فاکتور سازی باشد امکان تعویض یا بازگشت می باشد در غیر اینصورت امکان تعویض یا بازگشت محصول نمی باشد زیرا که محصول شما از بسته بندی و انبار مجازی   آنلاین این شرکت خارج شده و تحویل کارپرداز این شرکت شده و امکان بازگشت یا تعویض نمی باشد.

 

  • آیا امکان پرداخت مبلغ بصورت کارت به کارت یا در محل می باشد ؟ 

امکان پرداخت کارت به کارت همیشه موجود می باشد همچنین امکان پرداخت در محل فقط در تهران درصورت موجود در مراحل انتخاب روش پرداخت نمایش داده می شود.

 

  •  چگونه بسته خریداری شده را پیگیری نمایم  ؟

جهت پیگیری بسته ارسال به قسمت پیگیری وضعیت سفارش مراجعه فرمایید یا جهت اطلاعات بیشتر به قسمت قوانین ارسال مراجعه نمایید

 

  • آیا امکان دریافت محصولات خود را بصورت حضوری دارم ؟ ( آیا امکان خرید حضوری می باشد )

به دلیل اینکه طب باکس یک فروشگاه مجازی با هدف فرهنگ سازی و گسترش تجارت الکترونیکی می باشد ، تحویل حضوری محصولات در آن درصورت ثبت و هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد.