محصولات زخم

View as Grid List

مورد ۱-۱۲ از ۴۵۸

Set Descending Direction
 1. پانسمان فوق جاذب روسین - Super Absorbent Roosin
  پانسمان فوق جاذب روسین - Super Absorbent Roosin
  As low as ‎28,000 تومان
 2. پانسمان هیدروکلوئید روسین Roosin Hydrocolloid
  پانسمان هیدروکلوئید روسین Roosin Hydrocolloid
  Rating:
  60%
  As low as ‎30,000 تومان
 3. آلژینات نقره دار روزین
  پانسمان کلسیم آلژینات نقره روسین- Alginate Calcium AG Roosin
  As low as ‎33,500 تومان
 4. پانسمان آلژینات کلسیم رزین - Alginate Calcium Roosin
  پانسمان آلژینات کلسیم رزین - Alginate Calcium Roosin
  As low as ‎31,200 تومان
 5. بانداژ دولایه فوم فشار لینفولوژی خود چسب NobaComp
  بانداژ دولایه فوم فشار لینفولوژی خود چسب NobaComp
  As low as ‎308,400 تومان
 6. پانسمان فوق جاذب نوبا - NobaSorb
  پانسمان فوق جاذب نوبا - NobaSorb
  As low as ‎23,000 تومان
 7. پانسمان جاذب کیتوپد - chitopad
  پانسمان جاذب کیتوپد - chitopad
  As low as ‎29,000 تومان
 8. تیغ بیستوری سرجی شارپ - SurgiSharp
  تیغ بیستوری سرجی شارپ - SurgiSharp
  As low as ‎5,500 تومان
صفحه
در صفحه

محصولات زخم

بهتر است قبل از هر چیزی بدانید که روش درمان هر نوع زخمی متفاوت است ، از این جهت به شما توصیه می کنیم برای استفاده از بهترین محصولات زخم که مناسب زخم بیمارتان باشد قبل از هر چیزی با مشاور زخم طب باکس مشورت کنید.

برای ارتباط با مشاورین متخصص زخم ما کافی است صفحه مشاوره زخم ما را مطالعه نمایید.

زخم ها می توانند رفته رفته ، خطرناک و عمیق تر شوند پس به هیچ عنوان سعی نکنید تا با روش انکار درمانتان را پیش ببرید ، بهترین راه برای شروع درمان زخم فهمیدن روش درمان است که مشاورین متخصص ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

دسته بندی هایی که پایین تر برای شما معرفی می کنیم پانسمان زخم هایی هستند که هر کدام از آن ها یک سری ویژگی خاصی را در پی دارند و برای کلیه زخم ها استفاده می شوند اما هر کدام از آن ها شیوه متفاوتی برای استفاده دارد که برای کسب اطلاعات از آن بایستی از مشاوره زخم طب باکس استفاده کنید.
جهت اطلاعات بیشتر و کامل تر بروی دسته بزنید.

ژل پر کننده
ژل های پرکننده بیشتر هیدروژل ها هستند یا بعضی از پماد و ژل های دیگر که هر کدام ممکن است خاصیت های متفاوت خودش رو داشته باشه معمولا یک فاکتور غیر قابل جدا در درمان هر زخمی می تواند باشد البته برای زخم هایی که ترشحات زیادی دارند استفاده از ژل یا هر گونه پمادی که رطوبت زیادی به زخم بدهد ایده آل نمی باشد.

پانسمان ورقه ای نازک
پانسمان زخم ورقه ای نازک معمولا جاذب نیستن یا بیشتر به عنوان پانسمان هایی برای زخم های سطحی یا محل زخمی که نیاز به انعطاف دارد استفاده می شود بیشتر درمانگر ها و پزشکان از آنها بصورت ترکیبی با سایر پانسمان زخم استفاده می کنند این پانسمان های زخم معمولا هر کدام دارای ترکیبات خاصی هستند.

پانسمان پر کننده
پانسمان های زخم پر کننده برای زخم های عمیق می باشد معمولا زخم های عمیق ترشحات زیادی دارند و یکی از فاکتور های درمانی این است که داخل زخم بوسیله پانسمان پر کننده جاذبی پر شود حال می تواند پانسمان پر کننده دارای خاصیتی باشد مثل ضد باکتری بودن یا خاصیت های دبرید اتولیتیک و غیره ، پر کننده ها بیشتر در  پانسمان زخم بستر مورد استفاده قرار می گیرند.

پانسمان فوم
پانسمان های فوم معمولا جلوی فشار روی زخم را می گیرند جاذب زخم هایی با ترشح کم تا متوسط هستند در انواع اقسام هم ساخته شده اند.

پانسمان آماده
این دسته از پانسمان ها به دلیل سهولت استفاده ای که دارند برای بیماران بسیار محبوب است ، به راحتی بر روی زخم قرار می گیرد. در انواع مختلف هم موجود هستند.

پانسمان جاذب و فوق جاذب

پانسمان های زخم جاذب بصورت هوشمنده ساخته شده و از چند لایه تشکیل شده اند پانسمان جاذب و فوق جاذب برای زخم های متوسط تا ترشحات خیلی زیاد می باشد که یکی از ارکان مهم در درمان زخم مدیریت ترشحات آن است.

پانسمان ساکروم و پاشنه

این دسته از پانسمان برای افرادی که دچار زخم بستر و زخم پای دیابتی شده اند بسیار کاربردی است استفاده آسان و معمولا ضد آب هستش برای افرادی که تخصصی در پانسمان کردن ندارن توصیه می شود.

پانسمان ضد باکتری
پانسمان های ضد باکتری همان طور که از اسمشان مشخص است جلوی ضد باکتری هستند از بین برنده طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها سهیم هستند در انواع اقسام می توانند باشند از پودر گرفته تا مایع و پانسمان.

پانسمان هیدروکلوئید
هیدروکلوئیدها دارای لایه خارجی پلی اورتان غیرقابل نفوذ به آب بوده و لایه داخلی آن که روی زخم قرار می گیرد حاوی مواد هیدروکلوئیدی است. چسبناک بوده، خود به زخم می چسبند بیشتر برای زخم های سطحی یا افرادی که نیاز به دبرید اتولیتیک دارند استفاده می شود.

پانسمان عسل
یکی از موضوعاتی که امروزه برای خیلی از بیماران مهم است طبیعی بودن و یا فرآوری شده بودن یک محصول است ، اگر علاقه به درمان با محصولات طبیعی دارید باییستی بدانید که پانسمان های عسل محصولاتی بسیار کاربردی و مفید برای شما هستند ، این نوع از پانسمان ها خاصیت های زیادی از جمله ترمیم ، کاهش تورم و ضد عفونی دارند . پانسمان های عسل را می توانید برای بیمارانی که دچار زخم های مختلفی شده اند از جمله زخم پای دیابتی ، زخم سوختگی و قانقاریا یا بستر استفاده کنید لازم به توضیح است که این محصولات با عسل طبیعی تفاوت بسیاری دارند بخاطر اینکه آنها در چند مرحله فراوری و تولید می شوند و مشتقات یا ترکیبات غیر مفید آنها کاهش می یابد سپس بصورت دارو در می آیند.

پانسمان نقره
نقره یک عامل ضد باکتری هستش که با توجه به نوع پانسمان در آن بکار میرود گاها در مایع یا پودر و پانسمان کاربرده شده است.

پانسمان سیلیکون
سیلکون ها به دو صورت هستند پانسمان های سیلیکونی معمولا پانسمان های ضد حساسیت می باشند که برای پوست های خیلی حساس استفاده می شوند در انواع مختلف هستند صورت دیگر این پانسمان ها ورق های سیلیکونی هستند که برای جلوگیری از جای زخم یا از بین برنده اسکار مورد استفاده قرار می گیرند.

پانسمان هیدروژل
پانسمان های هیدروژل از 90 درصد آب درست شده اند ، این ویژگی خاص باعث شده تا رطوبت کافی را در ناحیه زخم ایجاد کنند که باعث می شود زمان بهبودی کاهش پیدا کند ، کار اصلی این پانسمان ها آبرسانی کردن به بستر زخم است بسیار کمک کننده برای هر نوع دبریدمان می باشد. هیدروژل ها یک عامل کمک کننده در کنار پانسمان سوختگی مفید می باشند.

پانسمان هیدرو فایبر
پانسمان های هیدرو فایبر از تکنولوژِی نوینی پیروی می کنند ، هنگام تماس با زخم بعد مدتی این دسته از پانسمان ها  بصورت ژله ای شکل می شوند که این ژل به حفظ رطوبت محل زخم کمک می کند به نسبت پانسمان آلژینات سفت تر و ساختار محکم تری دارند موارد مصرف آن هم در زخم های دیابتی ، زخم های جراحی و سوختگی های سطحی است .

پانسمان کلاژن
همانطور که از اسم آن پیداست کلاژن ترکیب اصلی برای تشکیل بافت یا پوست سازی مورد استفاده می شود بسیار مفید برای زخم هایی که نیاز به پوست دارن یا در بحث بافت سازی تنبل و کند هستند بهترین گزینه برای درمان زخم ها می باشد.

پانسمان شفاف

این پانسمان زخم حالت ضد آب بودن و شفاف بودن را دارد استریل می باشد و امکان دیدن وضعیت زخم یا محل التهاب رو دارد از جنس پلی اورتان تشکیل شده یک لایه شیشه ای نازک که قابل تنفس هم می باشد که از خروج ترشحات زخم و ملکول های بزرگ جلوگیری می کند اما اکسیژن دی اکسید کربن و بخار آب اجازه عبور می دهد.

اگر بین انتخاب انواع پانسمان ها سردرگم شدید جای نگرانی نیست کافی است با مشاور زخم طب باکس ارتباط بگیرید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند که این پانسمان ها را به چه صورت استفاده کنید یا بصورت ترکیبی استفاده کنید.