مشاوره زخم

مشاوره زخممشاوره زخم
مشاوره زخم رایگان

جهت درمان انواع زخم های سطحی و عمقی روش های گوناگونی وجود دارد که در صورت نادیده گرفتن آن ممکن است نتایج ناگواری به دنبال داشته باشد .

ممکن است بدن شما به دلیل تصادف ، مصدومیت و یا بیماری هایی مانند دیابت و دچار زخم بشود یا در طول زمان بستری موجب زخم بستر شود اگر برای درمان آنها روش مناسبی را انتخاب نکنید ممکن است زخم هایتان بزرگترشود و خطر خونریزی جدی و یا باعث عفونت زخم شود و بدنتان در شرایط بدتری قرار گیرد.

درمواردی این عفونت وارد خون انسان شده و دچار عواقب بدتری می شود همچنین هزینه های گزاف جراحی و بیمارستانی که دارد موجب بدتر شدن اوضاع می شود.

در افرادی که دچار زخم پای دیابتی در صورت نادیده گرفتن این امر در موارد بسیاری دچار قطع عضو شده همگی بخاطر تاخیر در درمان یا استفاده از پلن درمانی نامناسب توسط افرادی که تخصص و تجربه کافی در این مورد ندارند شده است عدم شناخت محصولات در حین استفاده یا استفاده از محصولاتی که کارایی کافی ندارند. 

از هرگونه روش خودسرانه هم کاملاً پرهیز کنید هر ثانیه و لحظه جهت درمان زخم های شما ارزشمند می باشد.

شما می توانید بعد از گرفتن مشاوره بصورت رایگان و نسخه بهترین محصولات زخم کاربردی از متخصصین مجموعه طب باکس بهترین روش را برای درمان انواع زخم های حاد و مزمن خود انتخاب کنید.

 

درمان زخم در منزل توسط خودتان

بسیاری از زخم های متوسط یا سطحی و جزئی را می توان در منزل درمان کرد ولی درمان آنها مستلزم رعایت اصولی می باشد که شما می توانید به کمک مشاوران مجموعه طب باکس بهترین روش را برای درمان زخم های خود در منزل انتخاب کنید.

همچنین این مجموعه با داشتن طیف وسیعی بیش از 2000 قلم دارو و وسایل مرتبط با درمان زخم تمامی افراد می تواند بهترین پیشنهاد را برای درمان شما بدهد

در حال حاضر به دلیل شرایط کنونی اقتصادی کشور بسیاری از افراد در درمان زخم یا هزینه های گزاف درمان دچار مشکل شده اند و این امر متاسفانه موجب حتی خسارات جانی و مادی شدیدی به آنها شود این مجموعه با هدف درمان زخم تمامی افراد جامعه بنا شده و هیچ هدفی را در درجه اول و آخر جز درمان بیماران تاکنون نداشته و نخواهد داشت. در صورت نیاز به این درمان زخم در منزل دارید از اینجا شروع کنید!!

 

اعزام درمانگر

ممکن است درمان بعضی زخم ها در منزل توسط خودتان ممکن نباشد مانند زخم هایی که نیاز به پاکسازی و غیره دارند ، زخم های عفونی یا خیلی عمیق و یا زخم هایی که دچار خونریزی شده اند یا سایر مشکلات ، شما می توانید با تماس با مجموعه طب باکس و دریافت مشاوره اولیه از کارشناسان زخم این مجموعه درخواست اعزام درمانگر را داشته باشید تا در سریعترین فرصت درمانگران مجرب با تجهیزات مورد نیاز در محل حاضر شوند. قابل توجه می باشد که درمانگرانی که با این مجموعه کار می کنند تماماً دارای تخصص و تجربه کافی همچنین با نظارت مجموعه و کمترین هزینه خدمت رسانی را انجام می دهند. در صورت نیاز به این خدمت از اینجا شروع کنید !!

 

 

نحوه ی درمان مشاوره

مجموعه طب باکس این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که بتوانید بصورت شبانه روزی به راحتی از خدمات مشاوره ای این مجموعه استفاده کنید.

یکی از مزیت های مشاوره آنلاین با متخصصین مجموعه طب باکس این می باشد که اگر شما بیماری در شرایط استراحت مطلق دارید و امکان مراجعه به پزشک را ندارید و بیمار شما مستعد به زخم بستر و یا دچار زخم بستر شده است می توانید برای پیشگیری و یا درمان آن بصورت غیرحضوری از مشاورین این مجموعه کمک بگیرید.

شما می توانید با ارسال تصویر واضح از محل زخم و توضیحات شرایط بیمار مانند سن، سابقه بیماری، علت ایجاد زخم، داروهای مصرفی و درمان های صورت گرفته در قالب متن یا فایل صوتی برای مشاوران این مجموعه ، از طریق واتساپ و یا تلگرام کاملا متخصصین را از شرایط بیمار آگاه کرده و بهترین روش درمانی را از آنها دریافت کنید. جهت شروع دریافت از قسمت پایین راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

در این مجموعه امکان مشاوره حضوری نیز برای شما عزیزان فراهم شده است البته می توانید با هماهنگی قبلی مراجعه به شرکت طب باکس ، از کارشناسان زخم این مجموعه راهنمایی های لازم را دریافت کنید. ( پیشنهاد ما به شما استفاده از سایر روش ها می باشد زیرا رفت و آمد در شهر پر هزینه و پر دردسر می باشد یا اگر دچار زخم هستید پر ریسک می باشد)

مشاوره با متخصصین مجموعه طب باکس کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما ندارد.

 

 

دریافت مشاوره رایگان درمان زخم در منزل

جهت بهره مندی از این خدمات ابتدا باید موارد زیر را آماده سازی کنید : 

1- اطلاعات بیمار که شامل ( سن بیمار – سابقه بیماری - علت زخم شدن ناحیه )

2- محصولاتی که تاکنون استفاده شده یا پلن های درمانی که تاکنون انجام داده

3- تصویر واضح از زخم بیمار لطفاً محل زخم را بروی نور قرار داده یا نوری به سمت آن ناحیه گرفته سپس عکس بگیرید ( در صورتی که نور نداشتید از فلاش گوشی استفاده کنید )

4- درصورت انجام آزمایشات اطلاعات آزمایش ها

 

سپس تمام اطلاعات را به شماره واتساپ یا تلگرام شرکت که در صفحه تماس با ما طب باکس درج شده ارسال فرمایید.

بعد از انجام مراحل فوق و ارزیابی کامل شرایط بیمار توسط کارشناس زخم مجموعه و ممکن است چندین متد برای درمان زخم به شما پیشنهاد شود و با توجه به شرایط بیمار  روش مناسب را انتخاب کرده و محصولات مورد نیاز برای درمان آن تهیه می شود و همچنین دستور مصرف در اختیار شما قرار می گیرد ضمنا در طی روند بهبودی کامل محل زخم ، بیمار تحت نظارت می باشد.

 

مشاوره زخم از راه دور

 

اعزام درمانگر زخم به منزل شما

جهت بهره مندی از این خدمات ابتدا باید موارد زیر را آماده سازی کنید : 

1- اطلاعات بیمار که شامل ( سن بیمار – سابقه بیماری - علت زخم شدن ناحیه )

2- محصولاتی که تاکنون استفاده شده یا پلن های درمانی که تاکنون انجام داده

3- تصویر واضح از زخم بیمار لطفاً محل زخم را بروی نور قرار داده یا نوری به سمت آن ناحیه گرفته سپس عکس بگیرید ( در صورتی که نور نداشتید از فلاش گوشی استفاده کنید )

4- هماهنگ سازی زمانی با شرکت 

 

سپس تمام اطلاعات را به شماره واتساپ یا تلگرام شرکت که در صفحه تماس با ما طب باکس درج شده ارسال فرمایید.

 

امید است با بهترین تصمیمات و هزینه بسیار اندک بتوانیم به شما عزیزان خدمت رسانی کامل توام با رضایت را انجام دهیم 

 

برخی از رضایتمندی ها

برخی از رضایتمندی ها برای مشاوره