درباره ما

درباره طب باکس

مجموعه طب باکس با ۱۲ سال تجربه در توزیع، فروش و خدمات مربوط به محصولات پزشکی با همکاری چندین شرکت هم تراز که همگی در یک هلدینگ در حال فعالیت هستند دارای سابقه 35 ساله در تولیدات و توزیع تجهیزات دارویی و پزشکی می باشند.

انبار طب باکس

تاریخچه و اهداف ما

به منظور انتخاب صحیح محصولات درمانی ، دانش از عوامل مختلف ، ضروری می باشد. مجموعه طب باکس در کنار تولید و فروش محصولات پزشکی در تلاش بوده تا با افزایش دانش و اطلاعات افراد جامعه در حوزه سلامت و درمان، باعث شناخت هرچه بیشتر افراد از بهترین شیوه درمانی خود شده و مناسب ترین محصولات درمانی را در اختیار آن ها قرار دهد.

مهمترین هدف طب باکس قرار دادن طیف وسیعی از محصولات پزشکی در اختیار مشتریان گرامی بوده تا نیازمندی های آن ها را در زمینه سلامت و درمان برطرف سازد. همچنین این مجموعه با فراهم نمودن پشتیبانی قوی ، محصولات مورد نیاز مشتریان خود را در اسرع وقت در اختیار آن ها قرار می دهد.

طب باکس در راستای سهولت دسترسی مشتریان به محصولات درمانی ، این فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کرده است. مشاوره رایگان 24 ساعته توسط مشاوران حرفه ای و مجرب ، معرفی کامل محصولات و توضیح نحوه مصرف آن ها ، معرفی مقالات علمی به روز دنیا در زمینه های سلامت ، درمان و زیبایی و جستجوی پیشرفته به منظور یافتن محصولات و مشخصات آن ها ( اعم از قیمت مصرف کننده ، کشور و شرکت سازنده، مواد تشکیل دهنده و...) از جمله خدمات این فروشگاه اینترنتی می باشد.

موارد عرضه شدن در مجموعه ما کلیه تجهیزات پزشکی و دارویی مورد نیاز کشور می باشد.
با انتخاب طب باکس به عنوان یک شریک قابل اعتماد ، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ، ضامن سلامتی خود ، خانواده و دوستانتان باشید.

با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در بهبود و پیشرفت خدمات رسانی ، یاری کنید.

سلامتی شما ، آرزوی ماست.