پماد

View as Grid List

مورد ۱-۱۲ از ۴۱

Set Descending Direction
 1. کرم الیو و هانی نیکا - Olive and honey Nika
  کرم الیو و هانی نیکا - Olive and honey Nika
  Rating:
  100%
  As low as ‎92,000 تومان
 2. پماد عسل آنتی باکتریال 50 گرمی Medihoney
  پماد عسل آنتی باکتریال 50 گرمی Medihoney
  Rating:
  81%
  تماس بگیرید
 3. ژل کیتوهیل-chitoHeal Gel
  ژل کیتوهیل-chitoHeal Gel
  Rating:
  84%
  As low as ‎139,000 تومان
 4. کرم کانوین -conveen
  کرم کانوین
  Rating:
  93%
  As low as ‎348,000 تومان
 5. روغن ضد درد اصطرک
  روغن اصطرک - پماد ضد درد
  Special Price ‎94,000 تومان مبلغ عادی ‎116,700 تومان
 6. آلوگرافت غشای آمنیون پچ میکرونیزه لایف سل
  آلوگرافت غشای آمنیون پچ میکرونیزه لایف سل
  Rating:
  100%
  As low as ‎1,296,000 تومان
 7. پماد ابوخلسا سوختگی هانی درم
  پماد ابوخلسا سوختگی هانی درم
  As low as ‎79,200 تومان
صفحه
در صفحه

پماد زخم

پماد زخم انواع و اقسام دارند معمولا بسیاری از پماد های زخم حاوی ترکیبات ضد باکتری یا جزی از دسته پانسمان ضد باکتری می باشند. مهمترین عوامل در انتخاب یک پماد زخم ترکیب و مکانیزم اثر آن مهم می باشد معمولا ترکیبات طبیعی مانند پماد عسل یا پماد گیاهی مناسب تر می باشند زیرا که از حداقل عوارض برخوردار می باشند. یک وظیفه مهم که تمامی پماد زخم ها انجام می دهند حفظ یا رطوبت دهی مورد نیاز زخم می باشد که در ترمیم و درمان آن تاثیر گذار می باشد. پماد زخم باید دائما بروی سطح زخم باشد همیشه بگونه ای از آن استفاده کنید که اگر زخم شما زیر لباس یا محلی هستش که امکان ماندن پماد زخم در آن ناحیه سخت می باشد یا اگر پاک شد دوباره تمدید شود.

پماد برای زخم دیابتی 

پماد های مخصوص پای دیابتی معمولا از ترکیبات ضد باکتری ساخته شده اند و باید حتما ترکیب آنتی باکتریال داشته باشند زیرا که این بیماران بسیار مستعد به عفونت کردن محل زخم آنها می باشند و در بسیاری از این بیماران مشکل خونرسانی نیز مشاهده می شود بهتر است که از پماد عسل یا با ترکیبات عسل استفاده بشود زیرا که عسل موجب افزایش گردش خون در ناحیه همچنین افزایش سرعت درمان آن ناحیه می شود جهت آشنایی بیشتر با عسل در درمان زخم را مطالعه بفرمایید . درصورتی که دچار زخم پای دیابتی هستنید می توانید مطلب درمان قطعی زخم پای دیابتی ما را مطالعه کنید.

بهترین پماد برای زخم صورت

اینکه بتوان گفت یک پماد بهتر از باقی پماد ها برای صورت هستش یک مقدار سخت می باشد زیرا که هر دارو یا پماد تاثیر متفاوتی بروی هر بدنی دارد اما جهت انتخاب بهترین پماد برای زخم صورت استفاده از پماد هایی بر اساس ترکیبات طبیعی توصیه می شود ضمن اینکه در کنار آن میتوان از یک سری محصولات پرکاربرد دیگر استفاده کرد که جای زخم را تاحد ممکن کاهش دهد. جهت راهنمایی بیشتر میتوانید از مشاوره زخم رایگان ما کمک بگیرید تا زخم شما هرچه سریعتر با کمترین جای زخم درمان شود.

بهترین پماد برای زخم باز

استفاده از پماد برای زخم باز متفاوت می باشد درصورتی که زخم شما دارای ترشحات زیادی می باشد نیازمند این است که ترشحات مدیریت بشود پس پماد برای این زخم ها اثر مطلوبی ندارد زیرا به قدری ترشحات زیاد است که مواد دارویی پماد زمان لازم را برای اثر گذاری در نواحی زخم ندارد بهتر است بصورت ترکیب با پانسمان های پرکننده استفاده شود البته این امر مستلزم تخصص و کارشناسی دارد که می توانید از مشاوره زخم ما کمک بگیرید. اگر ترشحات زخم متوسط به پایین است تمامی پماد هایی که در بالا معرفی شده اند کاملا اثر گذار و با کیفیت است فقط باید شما به نسبت ترکیبات و مکانیزم اثر آنها انتخاب نمایید. در صورتی که در زخم شما استخوان مشاهده می شود حتما زیر نظر یک متخصص زخم یا مشاوره زخم پماد را انتخاب کنید زیرا که خیلی از پماد ها برای استفاده بروی استخوان طراحی نشده اند و ممکن است برای بدن بیمار مشکلات غیر قابل جبران یا هزینه های سنگین بر جای بگذارند.

پماد برای زخم سوختگی

معمولا پماد برای سوختگی یا زخم سوختگی هم التیام بخش هستند هم ضد باکتری زیرا که زمانی که بافت بوسیله حرارت از بین میبرد بستر بسیار مناسبی فراهم می شود برای رشد باکتری های و عفونت کردن آن به همین خاطر بهتر است ازپماد هایی که دقیقا ذکر شده مناسب سوختگی استفاده شود معمولا برای سوختگی های تازه بهتر است از پماد های ژلی سوختگی استفاده شود چرا که بسیار خنک کننده و التیام دهنده هستند و در صورتی که مدت زمانی از سوختگی گذشته است بهتر است پماد برای زخم سوختگی استفاده شود. که در محصولات بالا می توانید این مورد رو براحتی پیدا کنید.

پماد برای زخم بستر

برای زخم بستر انواع پماد می تواند کاربرد داشته باشد البته باید شرح حال بیمار در نظر گرفته شود و یکسری مسائل داخلی و عمومی بیمار باید مشخص باشد سپس نسبت به انتخاب پماد زخم بستر اقدام شود معمولا انواع پماد ها پاسخگو می باشند اما یکسری نکات هستش که باید حتما هنگام درمان زخم بستر رعایت شود معمولا استفاده از پانسمان ثانویه مثل پانسمان فوم بعد از استفاده هرگونه پماد زخم بستری پیشنهاد می شود زیرا که تا حدودی جلوی فشار را گرفته و در بهبود بیمار کمک می کند.

پماد با ترکیبات گیاهی یا عسل

پماد هایی با ترکیبات گیاهی یا پماد طبیعی برای انواع زخم ها کاربرد دارن مزایای این پماد ها عدم داشتن ترکیبات شیمیایی و بدون عوارض بودن آنها می باشد پماد های گیاهی معمولا محدودیت در محل استفاده ندارن و در استفاده از آنها دست شما باز تر می باشد معمولا ترکیبات ضد باکتری گیاهی دارن.