پانسمان فوم مپی لکس فلکس چسبدار - Mepilex Border Flex

موجود
فقط %1 عدد مانده
کد کالا
پانسمان فوم مپی لکس فلکس چسبدار - Mepilex Border Flex
تماس بگیرید

پانسمان فوم مپیلکس بوردرفلکس پانسمانی انعطاف پذیر,ضد آب و دارای فن آوری سیف تک جهت کاهش درد می باشد

پانسمان فوم مپیلکس بوردر فلکس مونلیکه - Mepilex border flex

 پانسمان های انعطاف پذیرمونلیکه با هدف بالا بردن کیفیت زندگی بیماران ( استفاده بهینه از وقت ، صرفه جویی در هزینه و با استفاده از فن آوری سیف تک جهت کاهش درد و آسیب نرساندن به پوست نسبت به پانسمان های سنتی (چسب) در هنگام تعویض پانسمان و ضد آب بودن فوم جهت استحمام) طراحی شده است. پانسمان های مونلیکه تنها پانسمانی هستند که از تکنولوژی سیف تک در دنیا استفاده می کنند. همراه داشتن این پانسمان در هنگام استحمام مشکلی نداشته و اثر دارو در زیر این پانسمان از بین نمی رود.با استفاده از این پانسمان به علت داشتن خاصیت چسبندگی مقرون به صرفه بوده و از هزینه اضافه جهت تهیه چسب جلوگیری می نمایید.

تکنولوژی فلکس و انعطاف پذیری و سازگاری در این پانسمان در مقایسه با سایر پانسمان های فوم باعث میشود که فوم در محل قرار داده شده ثابت باقی بماند(خاصیت شکل پذیری این پانسمان در نواحی مختلف مانند آرنج ,زانو,سرشانه و...) و در هنگام استفاده از چین خوردن لبه های پانسمان جلوگیری کرده و به همین منظور راحتی و کاربرد آسان تری دارد.

پانسمان هوشمند جهت جذب ترشحات

این پانسمان با داشتن 5 لایه ترشح را جذب کرده  و به شما امکان می دهد پیشرفت ترشح را ردیابی و ضبط کنید.فوم فلکس قابلیت جذب ترشحات چسبناک را هم داردو اگزودا را از بستر زخم دور نگه داشته و از ورود مجدد آن حتی در حالت فشرده سازی جلوگیری میکند لایه پخش کننده ترشحات را در سطح وسیعی توزیع می کند تا انتقال ترشحات به لایه نگهدارنده و فیلم پشتیبان به حداکثر برسد ,با سرعت انتقال رطوبت بالا خطرات ناشی از نشت و پوسیدگی را کاهش میدهد.

موارد مصرف  

مناسب طیف گسترده ای از زخم ها 

  •  حاد با ترشح زیاد تا ملتهب بسیار بر افروخته
  •  زخم پای دیابتی
  •  زخم های وریدی
  •  زخم های بر اثر ضربه ( مانند پارگی پوست بریدگی توسط موارد تیز )
  •  زخم های محل جراحی ( مانند بخیه ها خط بخیه )
  •  انواع زخم های فشاری (زخم بستر و غیره )
  •  زخم های سوختگی

مپیلکس بوردر فلکس تاول های بعد از عمل را کاهش می دهد ، و همچنین می توان از این فوم به عنوان بخشی از یک درمان پیشگیری برای کمک به جلوگیری از آسیب های ناشی از فشار ( زخم بستر و ....)بر روی پوست استفاده کرد.

شرایط ذخیره سازی

دورازتابش مستقیم نورخورشید دردمای کمتراز35 درجه سانتیگراد نگهداری شود, مناسب ترین مکان داخل کمد یا کابینت می باشد.

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:پانسمان فوم مپی لکس فلکس چسبدار - Mepilex Border Flex
Your Rating