کمپرس سوربکت SORBACT Compress

مدل
98128
موجود
‎27٬000 تومان
نمای کلی

پانسمان کمپرس سوربکت، یک پانسمان ضد عفونی شده است که باکتري ها و قارچ ها جذب آن می شوند. قسمت سبز رنگ این پانسمان که در برخورد با سطح زخم قرار می گیرد، امکان انتقال ترشحات زخم به پانسمان ثانویه را فراهم می کند. از این پانسمان که به صورت هشت لایه تا خورده می باشد می توان در درمان فشاري استفاده کرد.

کمپرس سوربکت SORBACT Compress

برخی ویژگیهای کمپرس سوربکت SORBACT Compress

کمپرس سوربکت با بافت استات در زخم هایی چه سطحی و چه عمقی ، میکروب و قارچ را به خود جذب میکند. جذب ترشح بستگی به مقداربا محصولاتی مثل جاذب ، فوم ، سوپر جاذب و ... اامکان پذیر میگردد. در قسمت برای ترمیم برای محفوذ کردن میکروبی و مانع از دوباره آلوده شدن زخم همراه با محصولات پرکننده در بستر زخم مورد استفاده قرار میگیرد. پانسمان کمپرس سوربکت، یک پانسمان ضد عفونی شده است که باکتري ها و قارچ ها جذب آن می شوند. قسمت سبز رنگ این پانسمان که در برخورد با سطح زخم قرار می گیرد، امکان انتقال ترشحات زخم به پانسمان ثانویه را فراهم می کند. از این پانسمان که به صورت هشت لایه تا خورده می باشد می توان در درمان فشاري استفاده کرد.

لايه ضد ميکروبی در تماس با زخم

کاهش میکروب ها  در سطح و حفره زخم

پانسمان زخم استریل، ضد باکتری و قارچی است. که شامل یک لایه سبز Sorbact®  که در تماس با زخم است و به ترشحات اجازه عبور به لایه ثانویه پانسمان را می دهد. پانسمان دارای هشت لایه می با شد. پانسمان را می توان در درمان زخم هاییکه نیازمند فشرده سازی است, استفاده کرد.

هدف از استفاده این پانسمان کمپرس سوربکت:                                       

برای استفاده در مدیریت حفظ بستر تمیززخم،جلوگیری از تجمع میکروب ها، آلودگی یا عفونت زخم های دارای ترشح مانند زخم های جراحی، زخم های تروماتیک، زخم های دارای حفره، فیستول، زخم های مخاطی ، زخم های دیابتی لایه مخاطی و زخم های  دیابتی پا در نظر گرفته شده است.

  1. محل زخم را طبق عمل بالینی آماده کنید.
  2. اندازه  مناسب از پانسمان را برای زخم انتخاب کنید. پانسمان را می توان به اندازه مناسب باز کرد و در صورت نیاز می تواند حاشیه زخم را همپوشانی کند.
  3. پانسمان را از بسته بندی با استفاده از روش آسپتیک خارج کنید.
  4. اگر پانسمان نیاز به برش داشته باشد، از روش آسپتیک استفاده کنید. هر گونه پانسمان باز و بدون استفاده غیر قابل استفاده می باشد.
  5. پانسمان را اعمال کنید. اطمینان حاصل کنید که پانسمان در تماس مستقیم با سطح کل زخم می باشد. در مورد زخم های دارای حفره و فیستول ها، با یک یا چند پانسمان وحفره را پر کنید.به صورت محکم آن را نبندید.
  6. یک پانسمان ثانویه مناسب را اعمال کنید.
  7. زمان مورد نیاز جهت تعویض پانسمان بستگی به میزان ترشح و وضعیت کلی زخم و  پوست اطراف آن دارد. اگر شرایط بالینی اجازه می دهد، پانسمان را می توان به مدت 7 روز تعویض نکرد.

پزشکان باید اطمینان حاصل کنند که محصول مطابق دستورالعمل سازنده مورد استفاده قرار می گیرد.

نظر خود را بنویسید
شما در حال مرور کالای زیر هستید:کمپرس سوربکت SORBACT Compress
به محصول امتیاز بدهید
ما محصولات دیگری پیدا کردیم که ممکن هست شما دوست داشته باشید!