ژل سوربکت SORBACT Gel Dressing

مدل
98136
موجود
‎51٬000 تومان
نمای کلی

 هنگام عفونت منع استفاده نداشته و بعلت ورقه ای بودن در زخمهایی با دهانه باریک و عمق عمیق، بخوبی پاکیزکی محیط را انجام میدهد. پانسمان ژل سوربکت، یک پانسمان ضد عفونی شده است که باکتري ها و قارچ ها به آن جذب می شوند. لایه سبز رنگ این پانسمان که مستقیما بروی زخم قرار دارد از یک لایه ژل با پایه آب تشکیل شده است. پانسمان ژل سوربکترطوبت لازم را براي زخم ایجاد می کند.

ژل سوربکت SORBACT Gel Dressing 

برخی ویژگیهای ژل سوربکت SORBACT Gel Dressing 

پانسمان ژل سوربکت با کاهش بار میکروبی در زخم هاي خشک یا با ترشحات کم کابرد دارد. ژل آنتی باکتریال سربکت با بافت استات ، با قابلیت رطوبت رسانی بالا و دبریدمان اتولیتیک میباشد.

در هنگام عفونت منع استفاده نداشته و بعلت ورقه ای بودن در زخمهایی با دهانه باریک و عمق عمیق، بخوبی پاکیزکی محیط را انجام میدهد. پانسمان ژل سوربکت، یک پانسمان ضد عفونی شده است که باکتري ها و قارچ ها به آن جذب می شوند. لایه سبز رنگ این پانسمان که مستقیما بروی زخم قرار دارد از یک لایه ژل با پایه آب تشکیل شده است.

پانسمان ژل سوربکترطوبت لازم را براي زخم ایجاد می کند.

نحوه مصرف ژل سوربکت

  1. محل زخم را طبق روش بالینی آماده کنید.
  2. اندازه مناسب از پانسمان را برای زخم انتخاب کنید. پد زخم باید حداقل 2 سانتیمتر حاشیه زخم را پوشش دهد.
  3. با استفاده از روش آسپتیک، پانسمان را ازبسته بندی خارج کنید .
  4. پانسمان را اعمال کنید. اطمینان حاصل کنید که پانسمان در تماس مستقیم با سطح کل زخم می باشد. پانسمان نباید با پوست اطراف زخم همپوشانی داشته باشد.
  5. اگر پانسمان نیاز به برش داشته باشد، از روش آسپتیک استفاده کنید. هر گونه پانسمان باز و بدون استفاده  غیر قابل کاربرد می باشد و باید  دور انداخته شود.
  6. در زخم های حفره مانند و فیستول ,همیشه بخشی از  پانسمان را در خارج از زخم قرار دهید  تا بتوانید به راحتی  در هنگام خارج کردن, آن را بردارید.
  7. از یک  پانسمان مناسب ثانویه استفاده نمایید.
  8. زمان  تعویض پانسمان بستگی به میزان ترشحات و وضعیت کلی زخم و پوست اطراف آن دارد. اگر شرایط بالینی اجازه می دهد، پانسمان را می تواند به مدت 7 روز باقی بماند.

ژل سوربکت

پزشکان باید اطمینان حاصل کنند که محصول مطابق دستورالعمل سازنده مورد استفاده قرار گیرد.

نظر خود را بنویسید
شما در حال مرور کالای زیر هستید:ژل سوربکت SORBACT Gel Dressing
به محصول امتیاز بدهید
ما محصولات دیگری پیدا کردیم که ممکن هست شما دوست داشته باشید!