اسپری آسافارما ضد باکتری EDTA

موجود
کد کالا
S10060
Rating:
100% of 100
‎130,000 تومان

محلول ضد باکتری آسا فارما ضد عفونی کننده انواع زخم با ترکیب EDTA و نانو نقره بصورت اسپری

اسپری نانو نقره آسا فارما با EDTA

اسپری آسافارما بطور کلی یک اسپری همه کاره برای انواع زخم کاربرد دارد اسپری نقره آسا فارما به واسطه نانو نقره ای که در آن بکار رفته ضد باکتری یا آنتی باکتریال می باشد همچنین محیط زخم را برای مدت طولانی تر به نسبت سایر محصولات مشابه ضد باکتری حفظ می کند مشخصه قابل توجه اسپری آسا فارما نانو نقره استفاده از ترکیب EDTA می باشد که بسیار کاربردی جهت درمان زخم های مزمن می باشد. همچنین اسپری نقره آسا فارما بواسطه ترکیب EDTA که در آن بکار رفته در فرآیند پوست سازی زخم ها کاملا مناسب می باشد.

بیشترین مشکلات در درمان زخم بودن انواع مختلف میکرو ارگانیسم ها و عفونت در جای زخم می باشد از این رو اولین قدم در مراقبت از زخم و شروع درمان پاکسازی محل زخم میباشد . محلول ضدعفونی کننده و پاکسازی زخم بیوفیلم آسا با کمک تکنولوژی و علم برای رفع موضوعات درمان و بررسی زخم ها با بیان راهکارهای نوین و مفید قدم در راه تولید گذاشته است.

ویژگی منحصر به فرد محصولات آسا دقت به خاصیت های EDTA برای نخستین بار در بین محصولات مشابه فراوان ترمیم زخم است که منجر به دستیابی فرمولاسیون منحصر به فرد و تبدیل به گزینه ای خاص برای زخم هایی که بهبود آنها متوقف شده است

مکانیسم اثر اسپری آسا فارما نانو نقره

اسپری آسافارما در زخم های قدیمی به واسطه داشتن EDTA با جذب یون زینک ازآنزیم MMP مانع فعالیت آن می شود که روند درمان زخم فراهم می شود.
معلوم شده است که قوای نقره به عنوان عضو میکروب زدا به مقدار و نرخ آزاد شدن نقره آزاد به محیط زخم بستگی دارد. دو ماده تاثیرگذار نقره و EDTA از دو منظر بیولوژیکی ( افزایش خاصیت آنتی سپتیک ، آنتی باکتریال و آنتی بیوفیلم ) و شیمیایی ( سینتیک کمتر در رها شدن نقره بواسطه پوشش ذرات EDTA بر سطح نانو ذرات نقره ) دارای اهمیت میباشد. رهش آرام نانو نقره  به طرز کاملا موثری به عنوان یک عامل آنتی باکتریال منجر به تداوم تمیز نگه داشتن زخم می گردد.

محلول پاکسازی و ضدعفونی کننده زخم برطرف کننده بیوفیلم آسا چگونه به بهبود زخم کمک میکند ؟

افزایش اکسیژن مورد نیاز زخم

با تشکیل بافت اسلاف سطح زخم ، کم شدن اکسیژن شرایط رشد و تکثیر باکتری های بی هوازی فراهم آمده و زخم به سمت عفونی شدن سوق می یابد. اسپری ضد عفونی کننده و محلول پاکسازی از بین برنده بیوفیلم آسافارما عملکردی تاثیر گذار در از بین رفتن بافت نکروز ، اسلاف و بیوفیلم اکسیژن رسانی به زخم را افزایش و شستشوی مناسبی داده می دهد.

افزایش اثرگذاری گلبول های سفید و فیبروبلاست ها

عاملی که باعث غیر فعال شدن گلبول سفید می شود اسید های چرب کوتاه زنجیر تولید شده توسط باکتری ها بی هوازی و ایجاد نکروز در سطح زخم است اسپری نانو نقره آسا با پاک سازی زخم به افزایش فعالیت این گلبول های سفید کمک می کند و این امر موجب بالا رفتن رشد و میتوز فیبروبلاست ها می شود.

کاهش عفونت و بوی نامطبوع ناشی از آن

روی تمام سطوح زخم ها چندین میکروارگانیسم وجود دارد و زخمی وجود ندارد که بدون میکروارگانیسم باشد. اگر زخم را سر وقت و بصورت صحیح تمیز نشود ، سبب مهیا شدن رشد و رواج عوامل میکروبی میشود 

در زخم های وسیعتر ، عفونت از طریق سیستم لنفاوری یا عروق در بدن پخش و منجر به سپسیس می شود . اسپری زخم آسا فارما با خاصیت کنترل اگزودا مانع از گسترش عفونت در زخم های آلود می شود.

کاهش طول درمان و هزینه های ناشی از آن

فرآیند بهبود زخم زمانی به صورت بهینه ادامه پیدا می کند که مقدار ترشحات زخم در حد تعادل باشد. ترشحات خیلی کم یا خیلی بالا می تواند موجب تاخیر در روال بهبودی زخم ، منبع شیوع عفونت ، ناراحتی بیمار و درد گردد، وجود بافت های مرده در سطح زخم موجب ارزیابی نادرست عمق زخم شده که می تواند به انتخاب درمان غلط گردد. اسپری یا محلول نقره آسا فارما با خاصیت آنتی بیوفیلم و آنتی باکتریال روال درمان زخم را سرعت می دهد.

کاهش نیاز به مصرف آنتی بیوتیک ها

بیوفیلم که گونه ای مقاوم میکروارگانیسم می باشد، درمان زخم و عفونت را سخت می کند چرا که از طرفی در زخم های مزمن اکسیژن و خونرسانی بافتی مناسبی وجود ندارد و در نتیجه آنتی بیوتیک ها با غلظت کمتری به ناحیه زخم می رسندو از طرف دیگر بسیاری از آنتی بیوتیک ها قدرت نفوذ به لایه بیوفیلم را ندارند. EDTA در اسپری آسا فارما به عنوان قویترین عامل از بین برنده بایوفیلم و کمک در کاهش مصرف آنتی بیوتیک می باشد. حضور نقره در محیط مرطوب زخم ، در مقایسه با آنتی بوتیک های رایج می تواند میزان اپیتلیالیزاسیون دوباره و همچنین میزان ترمیم زخم را افزایش دهد.

اثر آنتی باکتریال سریع و طولانی مدت

اسپری آنتی باکتریال آسافارما با دوعامل ویژه آنتی باکتریال ، سرعت اثر از بین بردن تمامی میکروارگانیسم های موجود در سطح زخم را دوچندان می کند. زمانی که نقره یونی می شود، یون های نقره همراه با دیگر یون های زیست فعال رهایش می یابند سپس این یون ها با پروتئین ها متصل می شوند که این پروتئین ها به طور معمول در سطوح سلول های متفاوت از جمله قارچ ها و باکتری ها پیدا می شوند. عامل EDTA در ترکیب اسپری یا محلول آسا فارما موجب به پوشش دهی نانو ذرات نقره شده و گریز نانو ذرات نقره را آهسته تر می کند پس اثر آنتی باکتریالی طولانی تری نسبت به سایر محصولات در محل زخم ایجاد می کند.

اطلاعات بیشتر
سایزبندی60 میلی لیتر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:اسپری آسافارما ضد باکتری EDTA
Your Rating