کرم کانوین

موجود
فقط %1 عدد مانده
کد کالا
66102 - 66103
Rating:
93% of 100
As low as ‎448,000 تومان

كرم کانوین

Coloplast Conveen cream

كرم کانوین محصولی از كمپانی كلوپلاست دانمارك، همچون پانسمانی بی شكل، جاذب رطوبت و چربی سطح پوست است. برای استفاده در نواحی كه امكان چسباندن پانسمان نیست كاملا مناسب و كاربردی است.

كرم کانوین با جذب رطوبت و چربی سطح پوست، به درمان و ترمیم پوست‌های خیس خورده، تحریك شده و آسیب دیده كمك می كند. ( مانند پوست آسیب دیده در اثر بی اختیاری ادرار یا مدفوع، رادیوتراپی، ترشحات آنزیمی و فیستول پوستی)

کرم کانوین کلوپلاست با ایجاد یك لایه محافظ و ترمیمی روی پوست های آسیب دیده، چربی و مایعات ناحیه ملتهب را جذب كرده و باعث تسریع روند بهبود می شود.

  کرم کانوین کلوپلاست

مواد تشكیل دهنده پماد کانوین

•  وازلین

تركیبات بسیار غنی موجود در وازلین، باعث تامین رطوبت و رفع خشكی پوست می شود . همچنین با از بین بردن آلودگی های سطح پوست و جدا كردن سلولهای مرده از سطح پوست، خاصیت پاكسازی و لایه برداری هم دارد. ( به خصوص موادی كه در برابر آب مقاوم هستند)

 

•  روغن معدنی (وازلین مایع)

•  صمغ كارایا

این صمغ بی رنگ یا زرد رنگ و نیمه شفاف است. در طب سنتی به عنوان داروی مسهل و در صنعت داروسازی به عنوان عامل سوسپانسیون و امولسیون كننده كارایی دارد. صمغ كارایا در آب حل نمی شود اما با جذب آب متورم می شود و به صورت سل كلوئیدی در می آید.

 

•  زینك اكساید

روی یكی از  عناصر اصلی در روند ترمیم سلولی است. زینك اكساید با دارا بودن مقادیر زیادی روی، سلول های محل درگیر را تغذیه نموده و به درمان سریع تر كمك می كند. همچنین این پماد زخم را تمیز نگه داشته و هم زمان رطوبت مورد نیاز پوست را حفظ می كند. پماد زینك اكساید در درمان ادرار سوختگی، اگزما، بریدگی و سوختگی پوست نیز مفید است.

 

•  فاقد اسانس و مواد نگهدارنده

 

نحوه استفاده کرم کانوین کلوپلاست

ابتدا موضع درگیر را شستشو داده و كاملا خشك كنید . سپس یك لایه نازك كرم کانوین را روی تمام پوست ناحیه درگیر بمالید و 10 دقیقه صبر كنید تا كرم كاملا خشك و جذب پوست شود.

در صورتی كه می خواهید روی موضع را با پانسمان زخم یا چسب بپوشانید، حتما 10دقیقه صبركنید تا كرم كاملا خشك شود؛ در غیر این صورت زمان ماندگاری چسب روی پوست بسیار كوتاهتر خواهد شد.

 

موارد احتیاط پماد Conveen کلوپلاست

•  كرم کانوین مخصوص استفاده موضعی می باشد. لذا از پوشاندن داخل حفره زخم با این كرم جدا خودداری نمایید.

•  از تماس كرم با چشم خودداری شود.

•  از دسترس اطفال دور نگه داشته شود.

•  در صورتی كه 7 روز پس از استفاده بهبودی در زخم مشاهده نشد یا اوضاع بدتر شد، حتما پزشك معالج را در جریان بگذارید.

دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:کرم کانوین
Your Rating