پانسمان سیلیکونی شفاف نقره دار آی وی کلیر کوولان - IV Clear

موجود نیست
کد کالا
پانسمان سیلیکونی شفاف نقره دار آی وی کلیر کوولان
Rating:
73% of 100
‎0 تومان

آی وی کلیر کوولان پانسمانی ضد میکروب، شفاف، چسبنده و پیشرفته ترین محصول در دنیا به منظور محافظت آنژیوکت است. این پانسمان سیلیکونی بسیار شفاف دارای دو آنتی میکروبیال نقره و کلرهگزیدین است که به گونه ای توأمان از مانع از ایجاد عفونت های ناشی از ورود میکروب ها به محل قرار گرفتن آنژیوکت می شوند.

آی وی کلیر | پانسمان ضد میکروب سیلیکونی شفاف چسبدار با نقره

آی وی کلیر کوولان پانسمانی ضد میکروب، شفاف، چسبنده و پیشرفته ترین محصول در دنیا به منظور محافظت آنژیوکت است. این پانسمان سیلیکونی بسیار شفاف دارای دو آنتی میکروبیال نقره و کلرهگزیدین است که به گونه ای توأمان از مانع از ایجاد عفونت های ناشی از ورود میکروب ها به محل قرار گرفتن آنژیوکت می شوند.

پانسمان سیلیکونی شفاف نقره دار آی وی کلیر کوولان


معرفی محصول آی وی کلیر کوولان

آی وی کلیر حاوی دو آنتی مایکروبیال نقره و کلرهگزدین است که روی لایه سیلیکونی نرم و چسبنده ای قرار دارند. این ویژگی باعث می شود که تمامی سطح پوستی که با آن در تماس است به مدت حداقل 7 روز کاملا ضد میکروبی نگه داشته شود.

تکنولوژی به کار گرفته شده در سیلیکون آی وی کلیر درد زمان تعویض پانسمان را از بین می برد و باعث می شود مریض هیچگونه ناراحتی را در محل پانسمان احساس نکند.

آی وی کلیر همچنین دارای قابلیتی نوین و فراتر از استانداردهای امروزه جهانی در مقابله با باکتری های گرم مثبت و منفی، قارچها و عفونتهایی که در محل ورود آنژیوکت ایجاد می گردند(CRBSIS) می باشد.اطلاعات محصول آی وی کلیر کوولان

شماره مرجع سایز تعداد پانسمان
در هر کارتن
تعداد کارتن در هر محصول
TWBD1020 6cm x 7cm 25عدد 4عدد
TWBD1014 10cm x 12cm 25عدد 4عدد
اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:پانسمان سیلیکونی شفاف نقره دار آی وی کلیر کوولان - IV Clear
Your Rating