پانسمان جاذب کل اکتیو ترانسفر کوولان - ColActive Transfer

موجود نیست
کد کالا
پانسمان جاذب کل اکتیو ترانسفر کوولان
‎181,000 تومان

کل اکتیو ترانسفر یک پانسمان پیشرفته، جاذب و قابل انعطاف است که هدف از طراحی آن محافظت سطح زخم در برابر هر نوع پانسمان ثانویه می باشد. میزان چسبندگی آن به حدی است که به خوبی می تواند از بافت گرانوله حساس و شکننده سطحی محافظت کند. به همین خاطر برای استفاده با فوم دستگاه فشار منفی ایده آل بوده و از صدمه دیدن بافت تازه تشکیل شده هنگام تعویض پانسمان جلوگیری می کند.

کل اکتیو ترانسفر | لایه تماسی با زخم

کل اکتیو ترانسفر یک پانسمان پیشرفته، جاذب و قابل انعطاف است که هدف از طراحی آن محافظت سطح زخم در برابر هر نوع پانسمان ثانویه می باشد. میزان چسبندگی آن به حدی است که به خوبی می تواند از بافت گرانوله حساس و شکننده سطحی محافظت کند. به همین خاطر برای استفاده با فوم دستگاه فشار منفی ایده آل بوده و از صدمه دیدن بافت تازه تشکیل شده هنگام تعویض پانسمان جلوگیری می کند.

پانسمان جاذب کل اکتیو ترانسفر کوولان


معرفی محصول کل اکتیو ترانسفر کوولان

کل اکتیو ترانسفر دارای منافذ ریزی است که به صورت یکنواخت روی سطح آن ایجاد شده و در عین حالی که ترشحات زخم را به خوبی به سمت پانسمان ثانویه یا فوم هدایت می کند، محیطی مرطوب و مناسب برای بهبودی زخم فراهم می آورد.

کل اکتیو ترانسفر طوری طراحی شده است که ساختار آن هنگام استفاده برای انواع زخم های مختلف حتی زیر دستگاه فشار منفی تا ۵ روز به خوبی حفظ می شود.


وجه تشابه با دیگر محصول کوولان

کل اکتیو ترانسفر با ترکیبی مشابه کل اکتیو پلاس، در استفاده همراه دستگاه فشار منفی، اثر بخشی آن را در ترمیم زخم مضاعف می نماید.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:پانسمان جاذب کل اکتیو ترانسفر کوولان - ColActive Transfer
Your Rating