پانسمان جاذب کل اکتیو ترانسفر کوولان - ColActive Transfer

موجود نیست
کد کالا
پانسمان جاذب کل اکتیو ترانسفر کوولان
سازنده

خلاصه محصول

کل اکتیو ترانسفر یک پانسمان پیشرفته، جاذب و قابل انعطاف است که هدف از طراحی آن محافظت سطح زخم در برابر هر نوع پانسمان ثانویه می باشد. میزان چسبندگی آن به حدی است که به خوبی می تواند از بافت گرانوله حساس و شکننده سطحی محافظت کند. به همین خاطر برای استفاده با فوم دستگاه فشار منفی ایده آل بوده و از صدمه دیدن بافت تازه تشکیل شده هنگام تعویض پانسمان جلوگیری می کند.

‎181,000 تومان
بسته بندی مناسب ارسال سریع پرداخت آنلاین ضمانت و اصالت کالا

کل اکتیو ترانسفر | لایه تماسی با زخم

کل اکتیو ترانسفر یک پانسمان پیشرفته، جاذب و قابل انعطاف است که هدف از طراحی آن محافظت سطح زخم در برابر هر نوع پانسمان ثانویه می باشد. میزان چسبندگی آن به حدی است که به خوبی می تواند از بافت گرانوله حساس و شکننده سطحی محافظت کند. به همین خاطر برای استفاده با فوم دستگاه فشار منفی ایده آل بوده و از صدمه دیدن بافت تازه تشکیل شده هنگام تعویض پانسمان جلوگیری می کند.

پانسمان جاذب کل اکتیو ترانسفر کوولان


معرفی محصول کل اکتیو ترانسفر کوولان

کل اکتیو ترانسفر دارای منافذ ریزی است که به صورت یکنواخت روی سطح آن ایجاد شده و در عین حالی که ترشحات زخم را به خوبی به سمت پانسمان ثانویه یا فوم هدایت می کند، محیطی مرطوب و مناسب برای بهبودی زخم فراهم می آورد.

کل اکتیو ترانسفر طوری طراحی شده است که ساختار آن هنگام استفاده برای انواع زخم های مختلف حتی زیر دستگاه فشار منفی تا ۵ روز به خوبی حفظ می شود.


وجه تشابه با دیگر محصول کوولان

کل اکتیو ترانسفر با ترکیبی مشابه کل اکتیو پلاس، در استفاده همراه دستگاه فشار منفی، اثر بخشی آن را در ترمیم زخم مضاعف می نماید.

اطلاعات بیشتر
سایزبندی سایر
0
Rating:
0% of 100
نظر خودتان را بنویسید
شما برای مورد زیر نظر می دهید:پانسمان جاذب کل اکتیو ترانسفر کوولان - ColActive Transfer
امتیاز شما به محصول :