پانسمان سیلیکونی جاذب مدی کلیر کوولان - MediClear PostOp Absorb

موجود نیست
فقط %1 عدد مانده
کد کالا
پانسمان سیلیکونی جاذب مدی کلیر کوولان
Rating:
87% of 100

مدی کلیر پست آپ کوولان یک پانسمان جاذب ضد باکتری و خود چسبنده با حاشیه سیلیکونی بوده که برای بازه وسیعی از زخمهای دارای ترشح از قبیل زخم ها، خراش ها و تاول های پس از جراحی و نیز پارگی های پوستی قابل استفاده می باشد. پانسمان کوولان می توان درطول فرآیند بهبود جهت محافظت از انواع زخم های مذکور بهره جست.

مدی کلیر پست آپ | پانسمان سیلیکونی خود چسبنده با پد جاذب

مدی کلیر پست آپ کوولان یک پانسمان پیشرفته جاذب، خود چسبنده و ضد میکروب با حاشیه سیلیکونی بوده که برای بسیاری از زخمهای دارای ترشح مانند زخم ها، خراش ها و تاول های پس از جراحی و نیز پارگی های پوستی قابل استفاده می باشد.از پانسمان مدی کلیر پُست آپ می توان درطول فرآیند بهبود برای محافظت از انواع زخم های فوق بهره برد.

نحوه استفاده از پانسمان مدی کلیر پُست آپ

 

معرفی محصول مدی کلیر پُست آپ کوولان

مدی کلیر پست آپ کوولان یک فوم آب دوست است که بین یک لایه چسبنده نرم سیلیکونی مشبک در تماس با زخم و یک فیلم شفاف پلی اورتان ضد باکتری و ضد آب با قابلیت نفوذ هوای بالا قرار داده شده است . از ویژگی های این فوم می توان به جذب سریع و موثر ترشحات زخم و انعطاف پذیری روی مفصل اشاره کرد.

ساختار پیشرفته این پانسمان سیلیکونی موجب تسهیل در کنترل ترشحات و در نتیجه کاهش ریسک خیس خوردگی و چروکیدگی پوست می گردد. به علاوه لایه سیلیکونی چسبنده آسیب رسانی به پوست در زمان تعویض پانسمان را به مقدار زیادی کاهش می دهد.

قرار دادن مدی کلیر پست آپ بر روی زخم و برداشتن آن بسیار راحت بوده و می توان بدون نیاز به ابقای ثانویه آن را در محل نگاه داشت.

 

ویژگی های محصول سیلیکون خود چسبنده کوولان

  • ایجاد یک محافظ استریل موثردر مقابل آلودگی های خارجی ، همانگونه که توسط CDC (مراکز پیشگیری و کنترل امراض) جهت کاهش ریسک عفونت توصیه شده است.
  • سیلیکون نرم موجب کاهش آسیب به لایه خارجی پوست و ناحیه زخم هنگام تعویض پانسمان می گردد.
  • لایه سلیکونی نرم تا 7 روز می تواند زخم را پوشیده نگه دارد.
  • انعطاف پذیری بالا که موجب تسهیل در تحرک بیمار می گردد.
  • کنترل موثر ترشحات برای زخمهای پس از جراحی.
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:پانسمان سیلیکونی جاذب مدی کلیر کوولان - MediClear PostOp Absorb
Your Rating