فوم سوربکت SORBACT Foam Dressing

مدل
98310
موجود
‎80٬000 تومان
نمای کلی

با سطحی برنگ سبز این پانسمان که در برخورد با زخم قرار میگرد و متشکل از یک لایه فوم پلی اورتان با یک لایه شفاف محافظ نیمه تراوا میباشد. پانسمان فوم سوربکت قابلیت جذب ترشحات را در خود دارد و در نتیجه ریسک مرطوب شدن را کاهش می دهد و خیس خوردگی محیط زخم را حفظ می کند. لایه شفاف محافظ و نیمه تراوا مایعات اضافی را بخیر میکند.

فوم سوربکت SORBACT Foam Dressing

برخی ویژگیهای فوم سوربکت SORBACT Foam Dressing

فوم پلی اورتان سوربکت با قدرت جذب میکروارگانیسم ها در زخم هایی با ترشح متوسط و زیاد کارآیی دارد. سطح سبز رنگ فوم قادر است مستقیم بروی زخم قرار گیرد.بعنوان پانسمان ثانویه در زخم های حفره ای, جذب ترشح میکند.

قادربه جذب ترشح در خود از maceration لبه های زخم ممنانعت میکند.پانسمان فوم سوربکت، یک پانسمان ضد عفونی شده است که باکتري ها و قارچ ها به آن جذب می شوند. با سطحی برنگ سبز این پانسمان که در برخورد با زخم قرار میگرد و متشکل از یک لایه فوم پلی اورتان با یک لایه شفاف محافظ نیمه تراوا میباشد.

پانسمان فوم سوربکت قابلیت جذب ترشحات را در خود دارد و در نتیجه ریسک مرطوب شدن را کاهش می دهد و خیس خوردگی محیط زخم را حفظ می کند. لایه شفاف محافظ و نیمه تراوا مایعات اضافی را بخیر میکند.


نحوه مصرف فوم سوربکت

  1.  محل زخم را طبق روش بالینی  آماده کنید.
  2. اندازه  مناسب از پانسمان را برای زخم را انتخاب کنید. پد زخم باید حداقل 2 سانتیمتر حاشیه زخم را پوشش دهد.
  3.  با استفاده از روش آسپتیک، پانسمان را از بسته بندی خارج کنید.
  4. اگر پانسمان نیاز به برش داشته باشد، از روش آسپتیک استفاده کنید. هر گونه پانسمان باز و بدون استفاده  غیر قابل کاربرد می باشد و باید  دور انداخته شود.
  5. پانسمان را اعمال کنید. اطمینان حاصل کنید که قسمت سبز پانسمان  در تماس مستقیم با سطح کل زخم می باشد.
  6. از یک  پانسمان مناسب جهت فیکس کردن آن استفاده نمایید .
  7. زمان  تعویض پانسمان بستگی به میزان ترشحات و وضعیت کلی زخم و پوست اطراف آن دارد. اگر شرایط بالینی اجازه می دهد، پانسمان را می تواند به مدت 7 روز باقی بماند.

نحوه مصرف فوم سوربکت

پزشکان باید اطمینان حاصل کنند که محصول مطابق دستورالعمل سازنده مورد استفاده قرار گیرد.


نظر خود را بنویسید
شما در حال مرور کالای زیر هستید:فوم سوربکت SORBACT Foam Dressing
به محصول امتیاز بدهید
ما محصولات دیگری پیدا کردیم که ممکن هست شما دوست داشته باشید!