فوم بیاتین نقره بدون چسب - Biatain ag

موجود نیست
کد کالا
9622-9625-9626
‎1 تومان

پانسمان فوم نقره دار بیاتین كلوپلاست - فوم بیاتین ag بدون چسب

فوم بیاتین نقره در گروه Hydro activated Silver Dressing قرار می گیرد. بیاتین نقره بر پایه پانسمان فوم بیاتین است؛ لذا تاثیر نقره و درمان رطوبت زخم را همزمان دارا است.

مكانیزم عمل به اینصورت است كه بیاتین نقره اگزودا را جذب كرده و محیط تامین كننده درمان مرطوب زخم را تامین می كند؛ بر اثر تماس با اگزودا، یون های نقره آزاد می شوند. میزان آزاد سازی نقره متناسب با حجم اگزودا است و در طول درمان و مدت دوام پانسمان فوم ( حداكثر 7روز برای هر پانسمان توصیه می شود) این روند تدریجی و پیوسته ادامه دارد.

 

ویژگی های فوم بیاتین نقره دار

  • درمان موثر مخمرهایی مانند قارچ كاندیدا، آلبیكانن
  • درمان طیف وسیعی از باكتری های مقاوم نسبت به آنتی بیوتیك ها ( اغلب در زخم های مزمن شایع اند). این باكتریها عبارتند از سودومونا، گونه های استافیلوكوك مقاوم به متی سیلین، ونكومایسین و استرپتوكوك بتاهمولیتیك.
  • رفع بوی بد ناشی از میكروارگانیسم های درون زخم.
فوم بیاتین نقره دار

 

تركیبات فوم بیاتین Ag

  • Silver Complex
  • پد فوم در قالب ساختار سه بعدی پلیمری:  Hydrophilic Polyurethane, Artificial Emulsifier
  • لایه بیرونی Semi-permeable Polyurethane

لازم است بدانید كه بیاتین نقره تمام ویژگی ها و مزایای بیاتین را دارا است؛ فوم بیاتین ag کلوپلاست با جذب اگزودا اشباع می شود و باعث تغییر رنگ در سطح بیرونی پانسمان می گردد. این حالت ممكن است دو یا سه روز طول بكشد. در هر صورت پس از اشباع شدن، پانسمان کلوپلاست، حداكثر تا یك هفته قابل استفاده است و پس از این مدت باید پانسمان را عوض كرد.

 

بیاتین نقره دار Biatain ag

مطالعات پشتیبان بیاتین فوم نقره دار

  • میزان نقره ای كه توسط بیاتین نقره آزاد می گردد، كمتر از مقادیری آسیب رسانبه سلول های بدن هستند. یعنی اثر سمی در این پانسمان زخم دیده نشده است.
  • توصیه شده توسط دكتر رابرت كرسنر، دانشیار دانشگاه میامی، ایالات متحده آمریكا: «اگر بیمار بودم به دنبال محصولی می گشتم كه بهترین مدارك را در خصوص تاثیر مثبت درمانی می داشت. بیاتین نقره تنها محصولی است كه درباره آن چنین دقیق مطالعه شده است.»
اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فوم بیاتین نقره بدون چسب - Biatain ag
Your Rating