فشارسنج بازویی گویا CF-175

موجود نیست
کد کالا
CF-175
‎1,900,000 تومان

تکنولوژی Rael Fuzzy سخنگو

90 حافظه و قابلیت میانگری 3 اندازه گیری آخر

5سال 5 سال ضمانت واقعی 5سال دارای 90 حافظه برای ذخیره فشار خون دوکاره دوکاره تاییدیه اروپا تایید شده توسط جامعه جهانی فشار خون اروپا نمایشگر فشار خون بالا دارای نمایشگر نمایش فشار خون بالا آشکارساز ضربان نامنظم قلب آشکارساز ضربان نامنظم قلب سیستم تشخیص حرکت سیستم تشخیص حرکت سخنگو سخنگو فارسی تکنولوژی Real Fuzzy تکنولوژی Real Fuzzy کاف سایز بالا کاف غیر لاتکس 24 سانتی تا 45 سانتی حالت مهمان حالت مهمان کاف دیتکشن کاف دیتکشن سوئیس سوئیسیفشارسنج بازویی گویا CF-175 رزمکس

 

فشارسنج رزمکس (Rossmax) مدل «CH175f» فشارسنجی دیجیتالی و از نوع بازویی می باشد. این فشار سنج ، میزان فشار خون را به صورت صوتی اعلام می کند. علاوه بر این ، دارای ویژگی هایی نظیر آشکارساز ضربان نامنظم قلب ، سیستم تشخیص حرکت و حافظه ای برای ذخیره‌ کردن 90 فشار اندازه‌گیری شده مختلف می باشد.

این فشارسنج پس از اندازه ‌گیری فشار ، دو فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیتولیک) را مشخص می ‌نماید. قابلیت اعلام صوتی فشارسنج مختص کسانی است که توان خواندن صفحه ‌نمایشگر را ندارند. اعلام صوتی این دستگاه را می‌توان بر روی شش زبان متفاوت که زبان فارسی هم یکی از آن ها است ، تنظیم نمود. همچنین ، این فشار سنج مجهز به سیستم تشخیص حرکت نیز می  باشد.

cf175

در صورت تکان خوردن دست فرد در هنگام اندازه‌ گیری فشار،  علامت خاصی جهت نشان دادن عدم دقت در اندازه گیری بر روی صفحه به نمایش درآمده که در این صورت ، لازم است اندازه‌گیری مجددا صورت گیرد. بعلاوه ، در شرایطی ‌که ضربان قلب شخص نامنظم باشد ، این دستگاه  به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB)  تجهیز شده است که علامت خاصی را بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می کند.

این دستگاه با استفاده از چهار عدد باتری نیم قلم روشن می‌شود. برای روشن کردن این دستگاه می‌توان از آداپتور نیز استفاده کرد که باید به صورت جداگانه خریداری شود. فشار نهایی به صورت دو فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) بر روی صفحه نمایشگر ، مشخص می شود.

میزان فشار اندازه‌گیری شده در گوشه صفحه ‌نمایش به شکل  درجه ای نشان داده شده و میزان خطر ناشی از آن ،  به وسیله رنگ‌های سبز، زرد، نارنجی و قرمز در کنار صفحه ‌نمایش ، مشخص می شود. در کنار نمایش میزان فشار خون ، تعداد ضربان قلب بر حسب دقیقه نیز نشان داده می‌شود.

حافظه‌ دستگاه ظرفیت ذخیره ساز‌ی 90 فشار مختلف را دارد. همچنین این دستگاه ، میانگین 3 فشار آخر را نیز محاسبه کرده و نمایش می دهد. در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد. این دستگاه شامل کاف دور بازو، 4 عدد باتری نیم قلم ، دفترچه راهنما و محفظه نگهداری می باشد.

استاندارد اروپا

این فشار سنج دارای  استانداردهای انجمن فشار اروپا وAAMI  می باشد. به طور کلی ، فشارسنج رزمکس مدل CH175f از نوع بازویی بوده و علاوه بر داشتن قابلیت اعلام صوتی فشار خون با شش زبان مختلف از جمله زبان فارسی دارای  سیستم تشخیص حرکت ، آشکارساز ضربان نامنظم قلب ، توانایی ذخیره 90 فشار اندازه گیری شده ، قابلیت میانگین ‌گیری از 3 فشار خون آخر، درجه‌ بندی خطر فشار، کاف دور بازو 24 تا 40 سانتی‌ متر و سیستم خاموشی اتوماتیک بوده و انرژی آن علاوه بر باتری با استفاده از آداپتور نیز فراهم می شود.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج بازویی گویا CF-175
Your Rating