فشارسنج بازویی MJ-701FCA

موجود نیست
کد کالا
MJ-701FCA
‎1,450,000 تومان

تکنولوژی  Real Fuzzy - -آریتمی قلب

120 حافظه برای 2 کاربر و قابلیت میانگین 3 اندازه گیری آخر

فشارسنج رزمکس (Rossmax) مدل «MJ701FCA» فشار سنجی دیجیتالی و از نوع بازویی می باشد. از ویژگی های این دستگاه می توان به حافظه ذخیره ‌سازی با ظرفیت  120 فشار خون برای دو شخص ، آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب ، حالت مهمان و سیستم تشخیص حرکت اشاره کرد.

به منظور پیگیری نتایج فشار افراد مختلف که از این دستگاه استفاده کرده اند ، حافظه آن به دو دسته 60 تایی تقسیم شده است. از ویژگی حالت مهمان این دستگاه می توان برای اندازه‌گیری فشار افرادی استفاده کرد که احتیاجی به ذخیره‌ اطلاعات مربوط به آن ها در دستگاه نیست. همچنین ، این فشار سنج مجهز به سیستم تشخیص حرکت نیز می  باشد.

در صورت تکان خوردن دست فرد در هنگام اندازه‌ گیری فشار،  علامت «دست» جهت نشان دادن عدم دقت در اندازه گیری بر روی صفحه به نمایش درآمده که در این صورت ، لازم است اندازه‌گیری مجددا صورت گیرد. بعلاوه ، در شرایطی ‌که ضربان قلب شخص نامنظم باشد ، این دستگاه  به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB)  تجهیز شده است که علامت خاصی را بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می کند. اندازه کاف برای سایز دور بازو بین 24 الی 40 سانتی‌متر مناسب است. جنس کاف از نوع لاتکس نمی باشد.

این دستگاه با استفاده از چهار عدد باتری قلمی روشن می‌شود. برای روشن کردن این دستگاه می‌توان از آداپتور نیز استفاده کرد که باید به صورت جداگانه خریداری شود. فشار نهایی به صورت دو فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) بر روی صفحه نمایشگر ، مشخص می شود. میزان خطر ناشی از فشار اندازه‌گیری شده با استفاده از درجه ‌بندی نمایش داده شده در گوشه نمایشگر ، به وسیله رنگ ‌های سبز، زرد، نارنجی و قرمز مشخص می شود.

در هر بار اندازه گیری فشار توسط این دستگاه ، علاوه بر فشار ، تعداد ضربان قلب بر حسب دقیقه و میانگین سه فشار آخر نیز نشان داده می‌شوند. در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد. در کنار خرید این دستگاه ، 4 عدد باتری قلمی ، کاف دور بازو ، دفترچه راهنما و محفظه ا‌ی برای نگهداری آن نیز ارائه می شود.

این فشارسنج در کنار تطابق با استانداردهای انجمن فشار اروپا ، استاندارد AAMI را نیز بدست آورده است. به طور کلی ، فشارسنج رزمکس مدل MJ701FCA از نوع بازویی بوده و دارای ویژگی هایی نظیر آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب ، حافظه ای با ظرفیت ذخیره سازی 120 فشار خون برای دو شخص ، سیستم تشخیص حرکت ، حالت مهمان ، توان میانگین ‌گیری از 3 فشار خون آخر ، درجه ‌بندی خطر فشار اندازه گیری شده ، کاف دور بازو در اندازه 24 تا 40 سانتی ‌متر و خاموشی اتوماتیک بوده و انرژی آن علاوه بر باتری ، با استفاده از آداپتور نیز فراهم می شود.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج بازویی MJ-701FCA
Your Rating