فشارسنج بازویی CH-155F

موجود
فقط 1 عدد مانده
کد کالا
CH-155F
‎1,500,000 تومان

تکنولوژی Real Fuzzy - آریتمی قلب

90 حافظه برای 2 کاربر و قابلیت میانگین 3 اندازه گیری آخر

5سال 5 سال ضمانت واقعی 5سال دارای 90 حافظه برای ذخیره فشار خون دوکاره دوکاره تاییدیه اروپا تایید شده توسط جامعه جهانی فشار خون اروپا نمایشگر فشار خون بالا دارای نمایشگر نمایش فشار خون بالا آشکارساز ضربان نامنظم قلب آشکارساز ضربان نامنظم قلب سیستم تشخیص حرکت سیستم تشخیص حرکت کلید تک استارت سیستم تک استارت تکنولوژی Real Fuzzy تکنولوژی Real Fuzzy کاف سایز بالا کاف غیر لاتکس 24 سانتی تا 45 سانتی میانگین سه فشار آخری میانگین 3 فشار اندازه گیری شده تحت لیسانس سوئیس سوئیسیفشارسنج بازویی CH-155F

 

فشارسنج دیجیتال رزمکس (Rossmax) مدل «CH155f» ، فشارسنجی از نوع بازویی بوده که علاوه بر سامانه تشخیص حرکت و آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب ، حافظه‌ ای برای ذخیره ‌سازی 90 فشار اندازه‌گیری شده مختلف را نیز دارد.

همچنین ، این فشار سنج مجهز به سیستم تشخیص حرکت نیز می  باشد. در صورت تکان خوردن دست فرد در هنگام اندازه‌ گیری فشار،  علامت خاصی جهت نشان دادن عدم دقت در اندازه گیری بر روی صفحه به نمایش درآمده که در این صورت ، لازم است اندازه‌گیری مجددا صورت گیرد. از سوی دیگر این دستگاه به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB) نیز تجهیز شده است تا درصورت نامنظم بودن ضربان قلب فرد ، علامتی بر روی صفحه نمایشگر آن نشان داده ‌شود.

در این دستگاه از روش اوسیلومتری برای تشخیص فشارخون استفاده می گردد. کاف این فشار سنج ، برای اندازه دور بازو با سایز بین 24 تا 40 سانتی‌متر ساخته شده است. جنس کاف این دستگاه از لاتکس نمی باشد.

فشارسنج رزمکس

این دستگاه با استفاده از چهار عدد باتری نیم قلم روشن می‌شود. در زمان روشن شدن فشار سنج ، پمپ دستگاه به صورت اتوماتیک کاف را باد کرده و فشار شخص را اندازه ‌گیری می نماید. نتیجه به صورت دو فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) بر روی صفحه نمایشگر ، ظاهر می شود. اعداد بر روی صفحه ‌نمایش فشارسنج ، به صورت مناسبی بزرگ و خوانا نشان داده می شود. میزان فشار اندازه‌گیری شده در گوشه صفحه ‌نمایش به شکل  درجه ای نشان داده شده و میزان خطر ناشی از آن ،  به وسیله رنگ‌های سبز، زرد، نارنجی و قرمز در کنار صفحه ‌نمایش ، مشخص می شود. این دستگاه در کنار اندازه گیری فشار خون ، تعداد ضربان قلب در هر دقیقه را نیز اندازه گیری می کند.

حافظه‌ این دستگاه می تواند 90 نتیجه مختلف را ذخیره نماید. از دیگر ویژگی این دستگاه می توان به تعیین میانگین 3 فشار اندازه گیری شده آخر اشاره کرد. در صورت پر شدن حافظه دستگاه ، فشارهای اندازه‌گیری شده از ابتدا و به ترتیب پاک می شوند. با نگه داشتن کلید حافظه (مموری) به مدت 5 ثانیه ، همه اطلاعات از روی حافظه دستگاه ، پاک می شود. در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد.

 

این دستگاه شامل 4 عدد باتری نیم قلم ، محفظه‌ی نگهداری ، کاف دور بازو و دفترچه راهنما می باشد.

استانداردهای انجمن فشار اروپا

این فشار سنج دارای  استانداردهای انجمن فشار اروپا وAAMI  می باشد.

ویژگی های فشارسنج بازویی رزمکس مدل CH-155F

به طور کلی ، فشارسنج رزمکس مدل CH155f  از نوع بازویی بوده و ویژگی هایی شامل سیستم تشخیص حرکت ، آشکارساز ضربان نامنظم قلب ، ظرفیت حافظه‌ی 90 فشار مختلف ، قابلیت میانگین‌ گیری از نتایج ، درجه‌بندی ریسک فشار ، کاف دور بازو 24 تا 40 سانتی‌متر ، منبع انرژی باتری قلمی و سیستم خاموشی اتوماتیک می باشد.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج بازویی CH-155F
Your Rating
ما محصولات کاربردی و مورد پسند دیگری برای شما پیدا کردیم!