فشارسنج بازویی AX-356F

موجود نیست
کد کالا
AX-356F
‎430,000 تومان

تکنولوژی Real Fuuzy - آریتمی قلب 

میانگین AM/PM 

7/14/21/28  روزه

فشارسنج رزمکس (Rossmax) مدل «AX356f» فشار سنجی دیجیتالی و از نوع بازویی می باشد. این دستگاه دارای ویژگی هایی مانند ظرفیت حافظه ذخیره سازی 90 فشار اندازه گیری شده ، توانایی میانگین گیری از نتایج در بازه های زمانی دلخواه و طراحی باریک می باشد.

جالب ترین ویژگی این فشارسنج ، طراحی باریک آن بوده که دارای ضخامتی کمتر از 3 سانتی‌ متر می باشد. یکی دیگر از توانایی های منحصر به فرد این فشارسنج ، قابلیت میانگین ‌گیری از نتایج فشار در دوره های زمانی 7، 14، 21 و 28 روزه است.  میانگین ‌های بدست آمده را می توان در دو حالت فشارهای اندازه ‌گیری شده در شب و روز مشاهده کرد.

این دستگاه دارای حافظه ا‌ی با ظرفیت ذخیره کردن 90 فشار خون اندازه ‌گیری شده می باشد. همچنین ، این فشار سنج مجهز به سیستم تشخیص حرکت نیز می  باشد.

در صورت تکان خوردن دست فرد در هنگام اندازه‌ گیری فشار،  علامت خاصی جهت نشان دادن عدم دقت در اندازه گیری بر روی صفحه به نمایش درآمده که در این صورت ، لازم است اندازه‌گیری مجددا صورت گیرد. بعلاوه ، در شرایطی ‌که ضربان قلب شخص نامنظم باشد ، این دستگاه  به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB)  تجهیز شده است که علامت خاصی را بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می کند. اندازه کاف برای سایز دور بازو بین 24 الی 40 سانتی‌متر مناسب است.

جنس کاف از نوع لاتکس نمی باشد. این دستگاه با استفاده از چهار عدد باتری نیم قلم روشن می‌شود. برای روشن کردن این دستگاه می‌توان از آداپتور نیز استفاده کرد که باید به صورت جداگانه خریداری شود. فشار نهایی به صورت دو فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) بر روی صفحه نمایشگر ، مشخص می شود. میزان خطر ناشی از فشار اندازه‌گیری شده با استفاده از درجه ‌بندی نمایش داده شده در گوشه نمایشگر ، به وسیله رنگ ‌های سبز، زرد، نارنجی و قرمز مشخص می شود.

در هر بار اندازه گیری فشار توسط این دستگاه ، علاوه بر فشار ، تعداد ضربان قلب بر حسب دقیقه و میانگین سه فشار آخر نیز نشان داده می‌شوند. در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد. در کنار خرید این دستگاه ، 4 عدد باتری نیم قلم ، کاف دور بازو ، دفترچه راهنما و محفظه ا‌ی برای نگهداری آن نیز ارائه می شود.

این فشارسنج در کنار تطابق با استانداردهای انجمن فشار اروپا ، استاندارد AAMI را نیز بدست آورده است. به طور کلی ، فشارسنج رزمکس مدل X356f  از نوع بازویی بوده و دارای ویژگی هایی نظیر حافظه ای با ظرفیت ذخیره سازی 90 فشار ، توانایی میانگین ‌گیری از نتایج در چندین بازه زمانی مختلف ، سیستم تشخیص حرکت ، آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب، درجه ‌بندی میزان خطر فشار اندازه گیری شده ، طراحی باریک و ضخامت کم ، کاف دور بازو در اندازه 24 تا 40 سانتی ‌متر و سیستم خاموشی اتوماتیک بوده و انرژی آن علاوه بر باتری ، با استفاده از آداپتور نیز فراهم می شود.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج بازویی AX-356F
Your Rating