پانسمان کاتنر - Oper Cat

موجود نیست
کد کالا
پانسمان کاتنر
‎1 تومان

پانسمان کاتنر یک پانسمان استریل یکبار مصرف، به همراه کیسه مخصوص جهت محافظت از انواع کاتنرهای دائم و موقت است.پانسمان کاتنرکاربرد آسان و راحتی برای کادر درمانی دارد. در هنگام استفاده از پانسمان کاتنرهیچگونه صدمه ای به بیمار وارد نمی شود که این موضوع سبب ایجاد آسایش، راحتی، حفظ شرایط استریل در محل کاتنر و بهبود کیفیت زندگی بیمار می گردد.

پانسمان کاتنر ( OPER CAT)

کاتنرهای ورید مرکزی  در مدیریت بیماری‌های حاد و مزمن، نقش حیاتی ایفا می‌کنند. پانسمان و دستگاه‌های ایمن‌کننده  باید این اطمینان را ایجاد کنند که کاتترهای ورید مرکزی از جای خود بیرون نمی‌آیند یا نمی‌افتند، سدی محافظتی برای جلوگیری از کلونیزاسیون میکروبی و عفونت فراهم کنند و برای بیمار راحت باشند. طیف وسیعی از پانسمان زخم و محصولات ایمن‌کننده، برای استفاده در دسترس پزشکان قرار دارد.

پانسمان کاتنر


اهداف پانسمان کاتنر:

مقایسه پانسمان  کاتنر اپرکت و دستگاه‌های ایمن‌کننده موجود برای کاتنر ورید مرکزی، از نظر عفونت جریان خون ناشی از کاتتر ، کولونیزاسیون کاتنر، عفونت داخل و خارج از محل، کولونیزاسیون پوست، سوزش پوست، شکست در جاگذاری کاتتر، شرایط پانسمان و مرگ و میر.

محصولات پانسمان آغشته به دارو، احتمال بروز عفونت جریان خون ناشی از کاتنر را نسبت به تمام انواع پانسمان‌های دیگر کاهش می‌دهد. شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد پانسمان آغشته به کلرهگزیدین گلوکونات نسبت به پانسمان پلی‌اورتان استاندارد، عفونت جریان خون ناشی از کاتنر را برای پیامدهای فراوانی عفونت به ازای هر 1000 بیمار روز، خطر کلونیزاسیون نوک کاتنر و احتمال خطر عفونت جریان خون ناشی از کاتنر را کاهش می‌دهد.

مزایای استفاده از پانسمان کاتنر:

محافظت از کاتنر
تثبیت کاتنر در محل قرارگیری
بهبود کیفیت زندگی بیمار
حفظ شرایط استریل در محل کاتنریزاسیون
کاربرد سریع و آسان


پانسمان کاتنرOper Cat IHT ) یک پانسمان استریل یکبار مصرف، به همراه کیسه مخصوص جهت محافظت از انواع کاتنرهای دائم و موقت است.

پانسمان کاتنر ( Oper Cat ) کاربرد آسان و راحتی برای کادر درمانی دارد. در هنگام استفاده از پانسمان کاتنر (  Oper Cat IHT ) هیچگونه صدمه ای به بیمار وارد نمی شود که این موضوع سبب ایجاد آسایش، راحتی، حفظ شرایط استریل در محل کاتنر و بهبود کیفیت زندگی بیمار می گردد


موارد استفاده پانسمان کاتنر:

انواع کاتنریزاسیون دائم و موقت
کاتتر هپارینه
درن ژژِنوستومی
درن گاستروستومی

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:پانسمان کاتنر - Oper Cat
Your Rating