پماد آلفا - Alpha

موجود نیست
کد کالا
پماد آلفا - Alpha
Rating:
95% of 100
‎40,000 تومان

پماد آلفا ترمیم کننده ای عالی و قوی و کاملا طبیعی است. همه زخم ها و مشکلات پوستی را به راحتی درمان می کند. پماد الفا برای سوختگی پوست و عوارض آن استفاده می شود

پماد آلفا - Alpha

پماد آلفا ترمیم کننده ای عالی و قوی و کاملا طبیعی است. همه زخم ها و مشکلات پوستی را به راحتی درمان می کند. پماد آلفا برای سوختگی پوست و عوارض آن استفاده می شود. پماد آلفا خاصیت ضد التهاب دارد و التهاب ها با آن سریعتر خوب می شوند.

 موارد مشابه پماد آلفا

پماد عسل مدی هانی
 1. پماد عسل آنتی باکتریال 50 گرمی Medihoney
  پماد عسل آنتی باکتریال 50 گرمی Medihoney
  Rating:
  81%
  ‎1,290,000 تومان

پماد عسل نیکا
 1. کرم الیو و هانی نیکا - Olive and honey Nika
  کرم الیو و هانی نیکا - Olive and honey Nika
  Rating:
  100%
  As low as ‎115,000 تومان

ژل کیتوهیل
 1. ژل کیتوهیل-chitoHeal Gel
  ژل کیتوهیل-chitoHeal Gel
  Rating:
  84%
  As low as ‎139,000 تومان

مزایای پماد آلفا

آرام کننده سریع التهاب پوستی

آرام کننده در کمترین زمان برای التهاب و درد از مزایای ویژه پماد آلفا است. آرامش خوب روحی بیمار پس از آرام شدن درد نقش‌ بسزایی در طبیعی شدن فعالیت های روزمره بیمار مانند کار کردن یا تحرک وغیره  دارد.
 

بدون آنتی‌بیوتیک پروفیلاکتیک

هیچ‌گونه آنتی بیوتیکی برای پیشگیری از ایجاد عفونت به بیمار تجویز نمی‌شود یعنی در صورتی که در زخم عفونتی باشد پزشک متخصص بر اساس به عمل آمدن بعد از  کِشت میکروبی و آنتی‌بیوگرام در مورد تجویز ضد درد و یا آنتی بیوتیک ها تصمیم را میگیرد.
 

افزایش رطوبت به اندازه مورد نیاز طبیعی

رطوبتی که پماد آلفا در جدا شدن به ندرت بافت های مرده روی زخم کمک شایانی می‌کند، ضمناً موجب میشود آلودگی های سطحی در حین شستشوی محل زخم یا مورد نظر با آب، به راحتی دفع یا جدا شوند. پس در نتیجه روش فوق، موجب کاستن در میکروب های در محل زخم میشود. همچنین ، جدا شدن به ندرت بافت های مرده‌ روی زخم باعث می شود که نیازی به برداشتن بافت های مرده پوست از طریق تراشیدن یا به اصطلاح دبریدمان نباشد و درد ناشی از آن بسیار کاهش یابد و فرد رنج نبرد.

 
کاستن طول مدت درمان زخم

آرام کننده سریع ناحیه ملتهب شده و افزایش استاندارد رطوبت محل زخم، به همچنین بدون نیاز به دبریدمان که موجب مشاهده و افزایش چشمگیر سرعت ترمیم زخم پوست با استفاده از پماد آلفا می شوند. ضمناً تحقیقات به عمل آمده بروی ثابت کرده است که عصاره‌ی گیاه لاوسونیا اینرمیس یا  Lawsonia inermis ماده محرکه بکار رفته در پماد آلفا موجب کیفیت ترمیم زخم ها و افزایش سرعت آن میشود.
 

60 تا 90 درصد کاهنده هزینه های بسیار درمان

بدون نیاز به بستری شدن در مراکز درمانی یا بیمارستان ها ، استفاده ای سهل و آسان از پماد آلفا، بدون نیاز به دارویی برای کنترل التهاب آن و درد آن و بدون نیاز به تجویز های پیشگیرانه‌ ای آنتی بیوتیک پروفیلاکتیک، تمامی آن از مواردی هستند که باعث کاستن قابل توجه برای مشکلات هزینه ای درمان می‌شود.
 

کاهش زمان و افزایش سرعت ترمیم زخم

عدم نیاز به دبریدمان های مکرر و عدم استفاده از آنتی بیوتیک های موضعی (که ترمیم زخم را به تأخیر می اندازند) و حذف رادیکال‌های آزاد در زخم، موجب افزایش قابل توجه کیفیت ترمیم زخم ها میشود.

 
کنترل بدون بازگشت درد بیمار

 گیاه لاوسونیا اینرمیس در کاستن درد فرد بسیار موثر واقع شده ضمناً بدون نیاز به برداشتن بافت مرده و اشارکتومی که در زخم های سوختگی به کار می رود باعث کاستن درد ثانویه فرد مورد نظر  میشود.
  

ترکیبات پماد آلفا:

عصاره ای از برگ گیاه حنا (10g)، عصاره ریزوم گیاه زردچوبه (0.5 g)، تربانتین ( 20 g) .
مواد موثر: مشتقات نفتالن (1 و 4 - نفتاکینون ها) بویژه لاوسون ، تانن ، روغن های فرار(نظیر آلفا وبتا تومرون) ، کورکومینوئیدها (نظیر کورکومین و زینجیبرون)


مکانیسم اثر پماد الفا

هنوز کامل مشخص نشده است که این پماد چه اثراتی دارد ولی به خاطر عصره حنا و وجود لاوسون و تانن ضد باکتری هستند.

هشدارها

 1. در صورتی که صورتتان سوخته و پماد آلفا وارد چشمتان شده ،چشم را با آب ولرم و خیلی آرام بشویید. 
 2. اگر سوختگی عمیق یا زیاد است بدون مشورت با پزشک اصلا از این پماد استفاده نکنید.
 3. به هیچ عنوان از مشابه این پماد استفاده ننماید تا کنون هیچ پمادی به کارایی این پماد نبوده است.

نکات قابل توصیه ترمیم کننده آلفا

نکات قابل توصیه
1-برای خوب شدن سوختگی با پماد آلفا و گرفتن نتیجه خوب باید صبر کنید.

2- اگر از پماد آلفا استفاده کرده اید داروهای دیگر سوختگی را همزمان با آن استفاده نکنید

3-فقط لباس های نخی بپوشید.

4-اگر نوزاد سوخته است اول محل سوختگی را بشویید و خشک کنید. سعی کنید برای شست و شو از صابون قالبی و آب ولرم استفاده کنید. هرگز از مایع دستشویی و شامپو استفاده نکنید.

5-پماد آلفا شاید کمی باعث رنگی شدن لباستان بشود پس وقتی پانسمان می کنید کمی ماساژ بدهید و صبر کنید که پماد کمی بیشتر جذب شود. به همین خاطر لباس کمتر رنگی می شود.

6- برای خوب شدن الهتابی که بعد از لیزر پیش آمده باید محل التهاب را حدودا یک ماه از آفتاب دور نگه دارید.

7-درمان مشکلات و بیماری مثل پسوریازیس و اگزما با پماد آلفا مشخص نیست ولی با این راهکار و توصیه ها قطعا این مشکلات بهتر می شوند

 • تغذیه مناسب، سعی کنید غذاهایی مثل پیتزا ، بادمجان، سیر، ترشی،سوسیس و فرآورده ای مثل آن، فلفل و ... را خیلی کم  کنید.
 • شب ها شانه و پاهایتان را آرام ماساژ دهید و نفس عمیق بکشید این به بهتر شدنتان کمک می کند.

8- بعد از کارهایی مثل حجامت، بریدگی و خراش حدودا 2 ماه محل را از آفتاب دور نگه دارید.

9- اگر پیوند پوست و گرافت انجام دادید باید حواستان باشد قبل از جوش خوردن پیوند و باز کردن پانسمانتان به هیچ وجه از پماد استفاده نکنید. وقتی جوش خورد باید حاشیه گرافت رو طبق دستور با پماد الفا پانسمان کنید.

10- پماد آلفا باعث کم شدن اسکار می شود اما اگر دوباره دیدید اسکار در حال رشد کردن است از کرم مخصوص این کار یعنی کرم اسکار رژودرم را خریداری کنید.

 

قیمت پماد آلفا

مقدار مصرف پماد سوختگی آلفا

 •  مقدار مناسب برای سوختگی : سعی کنید 24 ساعت پماد را روی زخم بسته بگذارید و روزانه 3 بار برای وقتی پانسمان را باز کرده اید پماد بزنید. این کار را 3 الی 30 روز تکرار کنید البته هر چقدر سوختگی کمتر باشد زمان کمتری استفاده کنید. وقتی پوست بتواند به خوبی ترمیم شود و تا حدودی مثل قبل شود یعنی ترمیم کامل و تمام شده البته سوختگی شدید تا 2 ماه  زمان می برد تا ترمیم کامل شود.
 • مقدار معمول برای ادرار سوختگی نوزادان و عرق سوز شدن : روزی 3 بار و البته 5 ساعت فاصله بگذارید و بعد دوباره شروع کنید. برای نوزاد استفاده از پماد به مدت طولانی مشکلی ندارد . دقت کنید اگر بعد از 48 ساعت بهتر نشد باید با پزشک مشورت کنید
 • مقدار معمول برای التهاب ناشی از لیزر : روزی 2 بار تا وقتی التهاب خوب شود. 
 • مقدار معمول برای حساسیت های پوستی ، اگزما و پسوریازیس: وقتی پانسمان بسته است 2 بار در روز و وقتی پانسمان باز است 5 بار در روز استفاده کنید. پماد را وقتی قطع کنید که پوست و التهاب و مشکلات بهتر شده باشند.
 • ‌مقدار معمول برای حجامت، بریدگی، خراش و ساییدگی : وقتی پانسمان باز است 3 تا 4 بار در روز و پانسمان وقتی ترمیم کامل شد پماد را قطع کنید
 • مقدار معمول برای جلوگیری از آثار بخیه - اثر ضد اسکار : از پماد به مدت یک ماه استفاده کنید. 3 بار در روز وقتی پانسمان باز است و 1 بار وقتی پانسمان بسته است .
 • مقدار معمول برای زخم ناشی از درم ابریشن : 2 بار در روز استفاده کنید تا ترمیم کامل بشود.
اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:پماد آلفا - Alpha
Your Rating
ما محصولات کاربردی و مورد پسند دیگری برای شما پیدا کردیم!
 1. ژل کیتوهیل-chitoHeal Gel
  ژل کیتوهیل-chitoHeal Gel
  As low as ‎139,000 تومان