فشارسنج بازویی MW-701F

موجود نیست
کد کالا
MW-701F
Rating:
80% of 100
‎0 تومان

نشانگر ضربان نامنظم قلب (IHB )

دارای کاف مخروطی بدون لاتکس در یونیورسال سایز- قابلیت اتصال به کامپیوتر

فشارسنج رزمکس (Rossmax) مدل «MW701F» فشار سنجی دیجیتالی و از نوع بازویی می باشد. این دستگاه دارای ویژگی هایی مانند حسگر تشخیص ثابت بودن بدن ، نمایشگر خطر فشار بالا و آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب می باشد. به منظور اندازه ‌گیری با دقت فشار خون ، بدن باید در وضعیت ثابت باشد. این فشار سنج مجهز به سیستم تشخیص حرکت نیز می  باشد.

در صورت تکان خوردن دست فرد در هنگام اندازه‌ گیری فشار، علامت خاصی جهت نشان دادن عدم دقت در اندازه گیری بر روی صفحه به نمایش درآمده که در این صورت ، لازم است اندازه‌گیری مجددا صورت گیرد. حافظه موجود در این دستگاه ظرفیت ذخیره‌ 60 فشار مختلف برای دو شخص متفاوت ، یعنی در مجموع120 فشار اندازه گیری شده را نیز دارد. در این مدل ، نشانگری جهت مشخص کردن محدوده فشار خون وجود دارد که میزان خطر ناشی از وضعیت فشار خون فرد را نمایش می‌دهد.

در شرایطی ‌که ضربان قلب شخص نامنظم باشد ، این دستگاه  به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB)  تجهیز شده است که علامت خاصی را بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می کند. اندازه کاف برای سایز دور بازو بین 24 تا 40 سانتی ‌متر مناسب است.

جنس کاف از نوع لاتکس نمی باشد. این دستگاه با استفاده از چهار عدد باتری قلمی روشن می‌شود. برای روشن کردن این دستگاه می‌توان از آداپتور نیز استفاده کرد که باید به صورت جداگانه خریداری شود. در هر بار اندازه گیری فشار توسط این دستگاه ، علاوه بر فشار ، تعداد ضربان قلب بر حسب دقیقه و میانگین سه فشار آخر نیز نشان داده می‌شوند. همچنین این دستگاه قابلیت اتصال به کامپوتر را نیز دارد.

در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد. این دستگاه شامل کاف دور بازو، 4 عدد باتری قلمی ، دفترچه راهنما و جعبه ای برای نگهداری می باشد. این فشارسنج در کنار تطابق با استانداردهای انجمن فشار اروپا ، استاندارد AAMI را نیز بدست آورده است.

در نهایت ، فشارسنج رزمکس مدل AD761f از نوع بازویی بوده و دارای ویژگی هایی نظیر سنسور تشخیص ثابت بودن بدن ، نشانگر خطر برای فشار خون بالا ، آشکارساز ضربان نامنظم قلب ، حافظه ای با قابلیت ذخیره 120 مورد ، قابلیت میانگین‌ گیری از 3 نتیجه‌ی آخر ، قابلیت میانگین گیری هفتگی ، کاف دور بازو در اندازه 24 تا 40 سانتی‌ متر و سیستم خاموشی اتوماتیک بوده و انرژی آن علاوه بر باتری ، با استفاده از آداپتور نیز فراهم می شود.

 

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج بازویی MW-701F
Your Rating