فشارسنج بازویی CF-701K

موجود نیست
کد کالا
CF-701K
‎1 تومان

تکنولوژی دیجیتال کروتکف-آریتمی قلب

120 حافظه برای 2 کاربر و قابلیت میانگین 3 اندازه گیری آخر

فشارسنج رزمکس (Rossmax) مدل «CF701K» فشار سنجی دیجیتالی و از نوع بازویی می باشد. از ویژگی های این دستگاه می توان به استفاده از تکنولوژی دیجیتال کوروتکوف  (DK)، توانایی میانگین گیری از نتایج در  بازه های زمانی دلخواه و حافظه ذخیره ‌سازی با ظرفیت  120 فشار خون برای دو شخص اشاره کرد. توسط میکروفون موجود در درون کاف بازو ، این فشارسنج همچون یک دکتر ، با گوش کردن صدای پالس‌ها ، فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) را مشخص می نماید.

در این دستگاه، تکنولوژی به کار رفته با ترکیب حسگرهای صدا و فشار ، دقت بسیار بالایی را فراهم کرده است. حافظه موجود در این دستگاه ظرفیت ذخیره‌ 60 فشار مختلف برای دو شخص متفاوت ، یعنی در مجموع120 فشار اندازه گیری شده را دارد.

یکی دیگر از توانایی های منحصر به فرد این فشارسنج ، قابلیت میانگین ‌گیری از نتایج فشار در دوره های زمانی 7، 14، 21 و 28 روزه است. میانگین ‌های بدست آمده را می توان در دو حالت فشارهای اندازه ‌گیری شده در شب و روز مشاهده کرد. همچنین ، این فشار سنج مجهز به سیستم تشخیص حرکت نیز می  باشد.

در صورت تکان خوردن دست فرد در هنگام اندازه‌ گیری فشار،  علامت خاصی جهت نشان دادن عدم دقت در اندازه گیری بر روی صفحه به نمایش درآمده که در این صورت ، لازم است اندازه‌گیری مجددا صورت گیرد.از سوی دیگر این دستگاه به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB) نیز تجهیز شده است تا درصورت نامنظم بودن ضربان قلب فرد ، علامتی بر روی صفحه نمایشگر آن نشان داده ‌شود.

اندازه کاف برای سایز دور بازو بین 22 الی 36 سانتی‌ متر مناسب است. جنس کاف از نوع لاتکس نمی باشد. این دستگاه با استفاده از چهار عدد باتری قلمی روشن می‌شود. برای روشن کردن این دستگاه می‌توان از آداپتور نیز استفاده کرد که باید به صورت جداگانه خریداری شود. فشار نهایی به صورت دو فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) بر روی صفحه نمایشگر ، مشخص می شود. میزان خطر ناشی از فشار اندازه‌گیری شده با استفاده از درجه ‌بندی نمایش داده شده در گوشه نمایشگر ، به وسیله رنگ ‌های سبز، زرد، نارنجی و قرمز مشخص می شود. در هر بار اندازه گیری فشار توسط این دستگاه ، علاوه بر فشار ، تعداد ضربان قلب بر حسب دقیقه و میانگین سه فشار آخر نیز نشان داده می‌شوند.

در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد. در کنار خرید این دستگاه ، 4 عدد باتری قلمی، کاف دور بازو ، دفترچه راهنما و محفظه ا‌ی برای نگهداری آن نیز ارائه می شود.

این فشارسنج در کنار تطابق با استانداردهای انجمن فشار اروپا ، استاندارد AAMI را نیز بدست آورده است. به طور کلی فشارسنج رزمکس مدل CF701K از نوع بازویی بوده و دارای ویژگی هایی نظیر تکنولوژی دیجیتال کوروتکوف (DK)، حافظه ای با ظرفیت ذخیره سازی 120 فشار ، توانایی میانگین ‌گیری از نتایج در چندین بازه زمانی ، سیستم تشخیص حرکت ، آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب ، درجه ‌بندی میزان خطر فشار اندازه گیری شده ، کاف دور بازو در اندازه 22 تا 36 سانتی ‌متر و سیستم خاموشی اتوماتیک بوده و انرژی آن علاوه بر باتری ، با استفاده از آداپتور نیز فراهم می شود.   

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج بازویی CF-701K
Your Rating