فشارسنج بازویی AC-701K

موجود نیست
کد کالا
AC-701K
‎782,000 تومان

تکنولوژی دیجیتال کروتکف-آریتیمی قلب 

120 حافظه برای 2 کاربر و قابلیت میانگین 3 اندازه گیری آخر

فشارسنج رزمکس (Rossmax) مدل « AC701K » فشارسنجی دیجیتال و از نوع بازویی می باشد. این  فشارسنج از تکنولوژی دیجیتال کوروتکوف  (DK)استفاده کرده و ویژگی هایی نظیر مشخص کننده خطر فشار، آشکارساز نامنظمی در ضربان قلب و حافظه‌ ذخیره‌سازی 120 فشار اندازه‌گیری شده مختلف را نیز دارد.

در اکثر فشارسنج ‌ها ، از روشی موسوم به اوسیلومتری برای اندازه‌گیری فشار استفاده می‌ شود. این فشارسنج  با ترکیب این روش و فناوری دیجیتال کوروتکوف باعث بدست آمدن نتایج بسیار دقیق تری می شود. توسط میکروفون موجود در درون کاف بازو ، این فشارسنج همچون یک دکتر ، با گوش کردن صدای پالس‌ها ، فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) را مشخص می نماید.

در این دستگاه ، تکنولوژی به کار رفته با ترکیب حسگرهای صدا و فشار ، دقت بسیار بالایی را فراهم کرده است. حافظه موجود در این دستگاه ظرفیت ذخیره‌ 60 فشار مختلف برای دو شخص متفاوت ، یعنی در مجموع120 فشار اندازه گیری شده را دارد. میزان خطر فشار اندازه گیری شده ، بعد از اندازه‌گیری فشار ، به صورت دایره‌ای دارای چهار درجه ‌بندی در بالای صفحه نمایشگر ، نشان داده می‌شود.

بعلاوه ، در شرایطی ‌که ضربان قلب شخص نامنظم باشد ، این دستگاه  به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB) تجهیز شده است که علامت خاصی را بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می کند. اندازه کاف برای سایز دور بازو بین 22 الی 36 سانتی‌متر مناسب است. جنس کاف از نوع لاتکس نمی باشد.

این دستگاه با استفاده از چهار عدد باتری نیم قلم روشن می‌شود. برای روشن کردن این دستگاه می‌توان از آداپتور نیز استفاده کرد که باید به صورت جداگانه خریداری شود. فشار نهایی به صورت دو فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) بر روی صفحه نمایشگر ، مشخص می شود.

این دستگاه در کنار فشار خون، تعداد ضربان قلب بر حسب دقیقه و میانگین سه فشار اندازه گیری شده آخر را نیز مشخص می کند. در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد. این دستگاه شامل 4 عدد باتری نیم قلم ، محفظه‌ی نگهداری ، کاف دور بازو و دفترچه راهنما می باشد.  

این فشار سنج دارای  استانداردهای انجمن فشار اروپا وAAMI  می باشد. به طور کلی ، فشارسنج رزمکس مدلC701K  از نوع بازویی بوده و علاوه بر استفاده از تکنولوژی دیجیتال کوروتکوف (DK) دارای ویژگی هایی شامل ظرفیت حافظه‌ 120 فشار اندازه گیری شده مختلف ، قابلیت میانگین ‌گیری از فشارهای آخر ، آشکار ساز ضربان نامنظم قلب ، نمایش دهنده خطر فشار ، کاف دور بازو 22 تا 36 سانتی‌متر و سیستم خاموشی اتوماتیک بوده و انرژی آن علاوه بر باتری با استفاده از آداپتور نیز فراهم می شود.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج بازویی AC-701K
Your Rating