فشارسنج بازویی دیجیتال x5

موجود نیست
کد کالا
X5
‎2,047,500 تومان

فشارسنج دیجیتالی x5 رزمکس با ۵ سال ضمانت نشان دهنده نامنظم بودن ضربان قلب تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی

فشارسنج رزمکس مدل x5

فشارسنج رزمکس (Rossmax) مدل «X5» فشار سنجی دیجیتالی و از نوع بازویی می باشد. از ویژگی های این دستگاه می توان به حافظه ذخیره ‌سازی با ظرفیت 120 فشار خون برای دو شخص ، آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب ، تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) ، حالت مهمان و سیستم تشخیص حرکت اشاره کرد.

به منظور پیگیری نتایج فشار افراد مختلف که از این دستگاه استفاده کرده اند ، حافظه آن به دو دسته 60 تایی تقسیم شده است. از ویژگی حالت مهمان این دستگاه می توان برای اندازه‌گیری فشار افرادی استفاده کرد که احتیاجی به ذخیره‌ اطلاعات مربوط به آن ها در دستگاه نیست. همچنین ، این فشار سنج مجهز به سیستم تشخیص حرکت نیز می باشد.

در صورت تکان خوردن دست فرد در هنگام اندازه‌ گیری فشار، علامت «دست» جهت نشان دادن عدم دقت در اندازه گیری بر روی صفحه به نمایش درآمده که در این صورت ، لازم است اندازه‌گیری مجددا صورت گیرد.بعلاوه ، در شرایطی ‌که ضربان قلب شخص نامنظم باشد ، این دستگاه به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB) تجهیز شده است که علامت خاصی را بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می کند.

اندازه کاف برای سایز دور بازو بین 24 الی 40 سانتی ‌متر مناسب است. جنس کاف از نوع لاتکس نمی باشد. این دستگاه با استفاده از چهار عدد باتری قلمی روشن می‌شود. برای روشن کردن این دستگاه می‌توان از آداپتور نیز استفاده کرد که باید به صورت جداگانه خریداری شود. فشار نهایی به صورت دو فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) بر روی صفحه نمایشگر ، مشخص می شود. میزان خطر ناشی از فشار اندازه‌گیری شده با استفاده از درجه ‌بندی نمایش داده شده در گوشه نمایشگر ، به وسیله رنگ ‌های سبز، زرد، نارنجی و قرمز مشخص می شود.

امکانات فشارسنج x5

تشخیص صحیح بستن کاف تشخیص انقباض زودرس تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی میانگین 3 اندازه آخر

نشانگر ریسک فشار خون بالا صفحه نمایش بزرگ میانگین فشار صبحگاهی و عصرگاهی ذخیره سازی 120 اندازه گیری

تشخیص حرکت فرد حالت مهمان کاف مخروطی نگه دارنده کاف

تاییده انجمن فشارخون اروپا تاییده انجمن فشار خون بریتانیا و ایرلند 5 سال ضمانت تکنولوژی parr

 


این فشارسنج از تکنولوژی PARR بهره می برد 

پایش و تشخیص اولیه سکته مغزی تنها با یک بار اندازه گیری 
تشخیص و پایش زود هنگام بیماری های قلبی 

در هر بار اندازه گیری فشار توسط این دستگاه ، علاوه بر فشار ، تعداد ضربان قلب بر حسب دقیقه و میانگین سه فشار آخر نیز نشان داده می‌شوند. در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد.

در کنار خرید این دستگاه ، 4 عدد باتری قلمی ، کاف دور بازو ، دفترچه راهنما و محفظه ا‌ی برای نگهداری آن نیز ارائه می شود. این فشارسنج در کنار تطابق با استانداردهای انجمن فشار اروپا ، استاندارد AAMI را نیز بدست آورده است.

 

فشارسنج بازویی X5 رزمکس

به طور کلی ، فشارسنج رزمکس مدل X5 از نوع بازویی بوده و دارای ویژگی هایی نظیر آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب ، حافظه ای با ظرفیت ذخیره سازی 120 فشار خون برای دو شخص ، سیستم تشخیص حرکت ، حالت مهمان ، توان میانگین ‌گیری از 3 فشار خون آخر ، درجه ‌بندی خطر فشار اندازه گیری شده ، تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) ، کاف دور بازو در اندازه 24 تا 40 سانتی ‌متر و خاموشی اتوماتیک بوده و انرژی آن علاوه بر باتری ، با استفاده از آداپتور نیز فراهم می شود.

ویژگی های فشارسنج دیجیتال x5 رزمکس

 • تشخیص ضربان نامنظم قلب
 • تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی 
 • میانگین گیری فشار صبحگاهی و عصرگاهی اندازه گیری 7 روز آخر 
 • قابلیت ذخیره سازی 120 اندازه گیری آخر با تاریخ و زمان برای دو کاربر
 • تشخیص انقباض زودرس
 • طراحی منحصر به فرد شامل قسمت نگه دارنده ی کاف
 • همراه با کاف بدون لاتکس
 • تشخیص حرکت فرد درطول اندازه گیری 
 • تشخیص صحیح بستن کاف در طول اندازه گیری 
 • نشانگر ریسک فشارخون بالا 
 • قابلیت میانگین گیری سه اندازه گیری آخر 
 • دارای حالت کاربر مهمان 
 • دارای LCD بزرگ با اندازه 69 × 78 میلیمتر 
 • کالیبراسیون مادام العمر

 

روش استفاده فشارسنج بازویی X5 رزمکس


اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج بازویی دیجیتال x5
Your Rating