الوین پر کننده -Allevyn Cavity

موجود نیست
کد کالا
7326
Rating:
93% of 100
‎0 تومان

مراقبت های پیشرفته از زخم را برای پزشکان و بیماران ساده تر و سریع تر می کند

الوین پر کننده -Allevyn Cavity

ALLEVYN Cavity یک پانسمان سه بعدی بسیار جاذب است که برای غلبه بر مشکلات مرتبط با درمان زخم های عمیق طراحی شده است.

غشای بیرونی ، که لایه ای از تماس موثر با زخم کم چسبنده را فراهم می کند ، سوراخ می شود تا اجازه دهد تا اگزودات وارد قسمت داخلی پانسمان شود که در اثر جذب و نگه داشتن آن توسط توده ای از تراشه های فوم پلی اورتان آبگریز استفاده شود. پانسمان ها در انواع مختلفی از اشکال و اندازه برای مدیریت زخم های با اندازه های مختلف موجود است.

Allevyn Cavity برای مدیریت طولانی تر بهبود زخم های حفره ای با ضخامت کامل با قصد ثانویه ، از جمله زخم های فشار ، سینوس های پیلونیدال ، و برش ها ، برش های جراحی برای جلوگیری از بسته شدن زودرس زخم زودرس و یا جذب اگزودیت بیش از حد نشان داده شده است.

روش استفاده

یک یا چند پانسمان اندازه مناسب به آرامی داخل زخم وارد شده و با پانسمان ثانویه مناسب در محل نگهداری می شود.

زمان تعویض

فاصله بین تعویض پانسمان عمدتاً به وضعیت زخم و میزان اگزودات تولیدی بستگی دارد. زخمهای شدید و یا زخمهای پوستی ممکن است نیاز به تغییر روزانه داشته باشد ، اما در صورت وجود زخم های تمیز و ملایم ، پانسمان ممکن است برای 2-3 روز یا حتی گاهی طولانی تر باقی نماند. به طور کلی ، بسته به ماهیت زخم ، پانسمان ها باید از 3-7 روز پس از استفاده حذف و دور ریخته شوند. اگر زخم آلوده باشد ، تغییرات مکرر توصیه می شود.

نکتات الزامی

پانسمان حفره Allevyn نباید برش داده شود و یا از محلولهای هیپوکلریتها یا پراکسیدها استفاده نشود زیرا این مواد شیمیایی ساختار آنها را تخریب می کنند.

پانسمان ها در سینی های پلاستیکی بسته شده و با تابش استریل ارائه می شوند.

ALLEVYN Cavity یک پانسمان حفره ای فاقد چسب است که برای درمان زخم های حفره ای از جمله زخم های فشار ، سینوس های پیلونیدال ، برش های جراحی / برش برای مدیریت زخم ها قبل از تاخیر در بسته شدن اولیه و مدیریت زخم از طریق قصد ثانویه نشان داده شده است.

 

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:الوین پر کننده -Allevyn Cavity
Your Rating