کرم خار پاشنه کرویا - Heel Care Cream

موجود
کد کالا
کرم خار پاشنه کرویا - Heel Care Cream
‎112,800 تومان

کرم خار پاشنه کرویا محصولی ارگانیک بوده و با اثرات ضد التهابی خود باعث کاهش درد و درمان می شود

کرم خار پاشنه کرویا – heel care cream

کرم خار پاشنه در شرکت کرویا که پس از سالها تحقیق بر روی منابع دارویی موجود در طبیعت و منابع طب سنتی مانند کتاب قانون ابن سینا و مطالعات آزمایشگاهی تولید شده است از بسیاری از جراحی های غیر ضروری جلوگیری کرده است و این امر اتفاقی مهم در دنیای ارتوپدی می باشد .

این کرم بر پایه عصاره صمغ گیاه مقل ارزق که محصولی ارگانیک است فرآوری شده است . که تاثیر فوق العاده ای بر روی درمان این عارضه میگذارد و باعث تسکین درد و التهاب و در نهایت بهبودی کامل در مدت زمان کوتاهی میشود .

 خار پاشنه، در واقع رسوب کلسیم در قسمت پاشنۀ پا است که موجب بیرون‌ زدگی استخوان در قسمت زیرین استخوان پاشنۀ پا می‌شود. خارپاشنه حتی تا حدود دو سانتی‌متر نیز می‌تواند بزرگ شود و رشد یابد. این زائده که به‌ طور عامیانه(خار پاشنه) نامیده می‌شود، التهاب محل چسبیدن یک لایه‌ی بافت نرم به استخوان پاشنه است. این بافت نرم که (فاشیا) نامیده می‌شود مانند یک لایه، تمام عضلات کف پا را می‌ پوشاند. وجود این التهاب در افرادی با اضافه وزن شایع‌تر است.

مکانیسم عمل  کرم خارپاشنه کرویا

در مصرف این کرم موضع مورد نظر بعلت وجود مواد موثره در ترکیبات این کرم  باعث گرم شدن شده و از این طریق گردش خون موضعی را زیاد می‌کند و تغذیه بافت اطراف موضع را بهبود می‌بخشد. همچنین سبب ترمیم رباط کف پاشنه پا می گردد. این کرم با جذب از کف پا، با نرم کردن و نهایتا حل کردن توده های سخت آهکی–کلسیمی و اثرات ثابت شده ضد التهابی باعث بهبود و برطرف شدن عارضه خار پاشنه می‌گردد. این محصول برای درمان درد های با منشا معلوم یا نامعلوم موجود در کف و پاشنه پا به علت برطرف کردن التهاب و ایجاد گردش خون، مناسب است.

طریقه مصرف

این کرم جهت مصرف موضعی استفاده میشود. هر شب به مقدار کافی در ناحیه پاشنه پا یا در محل درد زده شود و با پلاستیک روی آن را بپوشانید.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:کرم خار پاشنه کرویا - Heel Care Cream
Your Rating