کامفیل ضربدری

موجود نیست
کد کالا
3280-3283
‎1 تومان

کامفیل ضربدری از ذرات سلولزی (CMC) با قدرت جذب رطوبت تشکیل شده است، که در یک توده الاستیک و چسبنده قرار گرفته ‏اند. زمانی که پانسمان روی زخم قرار می‏گیرد، این ذرات در برخورد با اگزودای زخم جذب آن میشود و ترکیب ژل مانندی، که عمدتا شیری رنگ است، شکل میگیرد که به مرور زمان زخم را می ‏پوشاند. با بوجود آمدن این ژل در محیط زخم بستر مناسبی برای درمان مرطوب زخم (Moist Wound Healing) بوجود می‏ آید. از خصوصیتهای دیگر این ژل محافضت از انتهای آزاد اعصاب و بافت گرانولاسیون است، که ایجاد کاهش قابل توجه ای درد بیمار می‏گردد. کلا" نام کامفیل از همین خصوصیت آن گرفته شده است.

کامفیل ضربدری

برخی ویژگیهای کامفیل ضربدری

- محیط بیرونی کامفیل ضربدری کلوپلاست نسبت به آب قابل نفوذ نمیباشد و کاربر امکان استحمام را دارد. این سطح صاف و غیر قابل نفوذ آب زمان تماس با ادرار و مدفوع  قابل پاکیزگی است.

-  اطراف و بال ‏های چهارطرف کامفیل ضربدری جنس شفاف کامفیلی دارد و به دلیل نازک بودن آنها و بر اثر جابجا شدن وکش آمدن روی تخت و  تماس با ملافه، لبه ‏های پانسمان بلند نمی‏شوند.


توضیحات کامفیل ضربدری

کامفیل ضربدری کلوپلاست از ذرات سلولزی (CMC) با قدرت جذب رطوبت تشکیل شده است، که در یک توده الاستیک و چسبنده قرار گرفته ‏اند. زمانی که پانسمان روی زخم قرار می‏گیرد، این ذرات در برخورد با اگزودای زخم جذب آن میشود و ترکیب ژل مانندی، که عمدتا شیری رنگ است، شکل میگیرد که به مرور زمان زخم را می ‏پوشاند. با بوجود آمدن این ژل در محیط زخم بستر مناسبی برای درمان مرطوب زخم (Moist Wound Healing) بوجود می‏ آید. از خصوصیتهای دیگر این ژل محافضت از انتهای آزاد اعصاب و بافت گرانولاسیون است، که ایجاد کاهش قابل توجه ای درد بیمار می‏گردد. کلا" نام کامفیل از همین خصوصیت آن گرفته شده است.


موارد مصرف :

-گرینه عالی برای نقاط مورد دار از نظر چسباندن نظیر پاشنه، ساکروم، تروکانتر و ...
- قابلیت کارآیی به تنهایی برای بهبود زخم های سطحی با ترشح کم تا متوسط
- به عنوان پانسمان ثانویه بر روی ژل پیوریلون و سیسورب
اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:کامفیل ضربدری
Your Rating
ما محصولات کاربردی و مورد پسند دیگری برای شما پیدا کردیم!