پماد ضد درد روغن اصطراک

SKU
Dorifa
موجود
‎0 تومان
-
+
بررسی اجمالی

لوسیون(روغن-پماد) درمانی دریفا از روغن اصطرک، کاملا گیاهی بوده و مناسب جهت درمان و معالجه انواع آرتروز و دردهای مفاصل در نواحی گردن، زانو، ستون مهره ها، سندروم تونل کارپال(مچ دست) و همچنین دردهای مفاصل و تاندون ها ناشی از عصب سیاتیک و گرفتگی های عضلانی-مفصلی در نقاط مختلف بدن می باشد. این فرآورده دارای اسیدهای چرب بسیار مفید امگا 3 ،6 ،9 ، ویتامین E، ویتامین F و سایر مواد طبیعی و مفید می باشد که باعث افزایش خون رسانی عضلات می باشد. لازم به ذکر است پس از مصرف لوسیون دریفا ممکن است در عضو مربوطه احساس سردی ایجاد شود که به مرور زمان این حالت رفع می‌گردد و اینکه به منظور بهبود کامل باید دوره درمان را کامل کرد.

پماد ضد درد روغن اصطراک

لوسیون(روغن-پماد) درمانی دریفا از روغن اصطرک، کاملا گیاهی بوده و بسیار مناسب جهت درمان و معالجه انواع آرتروز و دردهای مفاصل در نواحی گردن، زانو، ستون مهره ها، سندروم تونل کارپال(مچ دست) و همچنین دردهای مفاصل و تاندون ها ناشی از عصب سیاتیک و گرفتگی های عضلانی-مفصلی در نقاط مختلف بدن می باشد.
این فرآورده دارای اسیدهای چرب بسیار مفید امگا 3 ،6 ،9 ، ویتامین E، ویتامین F و سایر مواد طبیعی و مفید می باشد و به جهت ریز بودن ساختار مولکولی آن، دارای قدرت جذب بالایی بوده و به سرعت و به راحتی ما بین مفاصل نفوذ و سبب سهولت در حرکت مفاصل می شود. از دیگر مکانیسم های مهم این فرآورده، افزایش خون رسانی عضلات می باشد.

پماد ضد درد روغن اصطراک

موارد مصرف لوسیون درمانی دریفا:

  •  درد مفاصل و گرفتگی‌های ناحیه گردن، کتف و شانه
  •  دردها و بیماری‌های مفاصل ناحیه ستون مهره‌ها (پایین گردن تا کمر)
  • دردها و بیماری‌های مفاصل ناحیه کمر، پاها، زانو و دردهای ناشی از عصب سیاتیک
  • دردها و بیماری ناحیه مچ دست و انگشتان (سندروم تونل کارپال)
  • اسپاسم و گرفتگی‌های عضلانی ناشی از گرفتاری‌های مفصلی – عصبی

نکات درمانی لوسیون دریفا:

  •  پس از مصرف لوسیون دریفا ممکن است در عضو مربوطه احساس سردی ایجاد شود که به مرور زمان این حالت رفع می‌گردد.
  • در چند روز اول مصرف لوسیون دریفا بهبودی حاصل خواهد شد ولی دوره درمان و مصرف این فرآورده بایستی بطور کامل انجام پذیرد.
  • مصرف لوسیون دریفا بایستی در یک دوره درمانی کامل دوماهه صورت گیرد و پس از این دوره برای ثبات دوره درمانی، مصرف یک یا دو روز در هفته حتما توصیه می‌شود.
  • توصیه می‌شود به مدت ۱۵ تا ۲۵ شب، قبل از خواب، کف پاها را با این فرآورده چرب نمایید.
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پماد ضد درد روغن اصطراک