پانسمان فارم اکتیو فوم چسبدار سیلیکونی - Farmactive Silicone Confort

موجود نیست
فقط %1 عدد مانده
کد کالا
پانسمان فارم اکتیو فوم چسبدار سیلیکونی - Farmactive Silicone Con
Rating:
80% of 100

این پانسمان نیازی به بانداژ ثانویه ندارد و امکان برداشتن بدون درد را فراهم می کند.

پانسمان فارم اکتیو فوم چسبدار سیلیکونی - Farmactive Silicone Confort

در نسخه ای که دارای لبه های چسب است ، غشای پلی اورتان لایه بالا با یک چسب آکریلیک محکم شده است که مرکز فوم پلی اورتان جاذب و غیر چسبنده را در پوست پیرامون محافظت می کند و نیازی به بانداژ ثانویه ندارد.

این نسخه با لایه تماس سیلیکون ، پیوند نوری با ضایعه را ایجاد می کند که امکان برداشتن بدون درد را فراهم می کند.

مشخصات محصول

پانسمان پلی اورتان دارای یک ریز محیط زیست مرطوب است که برای بهبود زخم ها یا ضایعات ایده آل است. در طول مرحله گرانول سازی ، محیط مرطوب فعالیت ماکروفاژها را تسهیل می کند ، که در مقادیر زیادی رشد می کنند و تشکیل مویرگ های جدید را از پایین حفره زخم ترویج می کنند. بنابراین ، حفره به تدریج با بافت گرانول پر می شود ، که توسط مویرگ ها ، فیبروبلاست ها و کلاژن داده می شود. در طی reepithelialization ، سلولهای اپیتلیال از لبه های زخم به سمت سطح آن مهاجرت می کنند.

پانسمان اگزودا را به مقدار بیش از حد جذب می کند و آن را در ماتریکس خود نگه می دارد ، از پخش شدن آن در لبه جلوگیری می کند و باعث زخم شدن پوست لرزه ای می شود. با تشکر از نفوذ پذیری بالای کف پلی اورتان در برابر بخار آب ، این اگزودات تبخیر می شود ، در نتیجه به پانسمان اجازه می دهد تا از بیرون زخم بیرون زدگی بیشتری داشته باشد. بسته به شرایط بیمار و میزان اگزودات ، پانسمان تا 7 روز می تواند در جای خود باقی بماند.

عدم نفوذ پذیری غشای فوقانی در برابر مایعات و میکروارگانیسم های باکتریایی ، ریز محیط زیست زخم را از آلودگی خارجی عایق بندی می کند.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:پانسمان فارم اکتیو فوم چسبدار سیلیکونی - Farmactive Silicone Confort
Your Rating