ویلچر شارژی برقی 119

موجود نیست
کد کالا
119
‎800,000 تومان

ویلچر شارژی برقی 119 ساخت مد اسکای بوده و از جنس استیل است. زیر دستی و زیر پایی آن متحرک است. چرخ جلوی آن طرح بادی است در حالی که چرخ عقب ازجنس پلی یورتان است.

ویلچر شارژی برقی 119

هدف از تجویز ویلچر:
۱) به حداکثر رساندن تحرک فرد بطور مستقل
۲) پیشگیری یا به حداقل رساندن بد فرمی ها یا آسیبهای مختلف در اندامها مثل زخم بستر، خم شدن مفاصل، بد شکلی مفاصل
۳) به حداکثر رساندن عملکرد فرد
۴) بهبود تصور فرد از بدن خودش
۵) به حداقل رساندن هزینه و مشکلات نگهداری ویلچر

خرید یک ویلچر مناسب برای افرادی که مبتلا به ضایعات نخاعی و یا اختلالات حرکتی می باشند، بسیار حائز اهمیت می باشد. یک ویلچر مناسب به بهبود جسمی و روحی فرد در دوره درمانی کمک بسزایی کرده و همچنین در بالا بردن سطح تحرک مستقل فرد، کاهش آسیب به اندام ها، بهبود سطح زندگی و رضایت شخصی فرد بسیار موثر است. به طور کلی می توان گفت که در نظر گرفتن نکاتی مانند سطح آسیب دیده ،سن، مدل ظاهری بدن، دامنه حرکت و قوای جسمانی، مواقع استفاده از ویلچر(برنامه روزانه فرد)و شرایط محل زندگی، کار و یا تحصیل فرد در انتخاب ویلچر مناسب کمک کننده می باشد.

ویلچرهای برقی در مقابل ویلچرهای ساده قرار دارند و نسبت به آن ها از امکانات بیشتری برخوردار بوده و حرکت شان به صورت اتوماتیک با کنترل کننده های خودکار و غیر خودکار انجام می شود و اغلب برای افرادی مناسب است که معمولا دستان آن ها از قدرت کافی برای هدایت ویلچرهای ساده برخوردار نیست و در عین حال  این ویلچرها نسبت به انواع ساده از قیمت بسیار بیشتری برخوردارند. اما امکانات مختلف و راحتی بسیار بیشتری برای بیماران فراهم نموده و در برخی از انواع آن تحرک فرد به میزان قابل توجهی نسبت به ویلچرهای ساده افزایش می یابد.ویلچرهای برقی مداسکای با توجه به شرایط موتور و قدرت و توانایی آن انواع مختلفی داشته و توانایی تحرک متفاوتی را برای بیمار فراهم می سازند. از جمله این ویلچر ها می توان به انواع ویلچر برقی درون رو،  پله رو، بیرون رو و جاده رو اشاره کرد که هر کدام ویژگی ها و امکانات خاص خود را دارند.

ویلچر شارژی برقی 119 ساخت مد اسکای بوده و از جنس استیل است. زیر دستی و زیر پایی آن متحرک است. چرخ جلوی آن طرح بادی است در حالی که چرخ عقب ازجنس پلی یورتان است. جنس کفی و تکیه گاه ویلچر از فوم است. دو موتور 150 وات در این ویلچر برقی وجود دارد و تا 6 کیلومتر در ساعت را می پیماید. دارای دو باتری 12 ولت است و مدت زمان شارژ کردن آن حدودا 4 ساعت است و می تواند بیشتر از 20 کیلومتر را بعد از شارژ شدن کامل طی کند.

جنس بدنه

استیل

وزن محصول

41.8

وزن قابل تحمل

100

ابعاد با کارتن

95*45*74

نوع شاسی

مبله

زیر دستی

متحرک(میزتحریر)

زیر پایی

متحرک

چرخ جلو

طرح بادی

چرخ عقب

PU

کفی

فومی

پشتی

فومی

عرض محصول در حالت باز

63

عرض محصول در حالت بسته

36

عرض تکیه گاه

46

قطر چرخ عقب

60

قطر چرخ جلو

20*5

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:ویلچر شارژی برقی 119
Your Rating