ویلچر اورسایز 225 کیلو 60-956

موجود نیست
کد کالا
956-60
‎800,000 تومان

ویلچر اورسایز مداسکای (Med Sky) مدل60-956 مختص افراد سنگین وزن طراحی و تولید شده است. این ویلچر با وزن 26 کیلوگرم قابلیت تحمل وزن حداکثر 225 کیلوگرم را دارد. شاسی ویلچر از جنس دوبل مفتولی بوده که مقاومت بالای وسیله را در مقابل وزن بالای کاربر موجب میشود. 

ویلچر اورسایز 225 کیلو 60-956

هدف از تجویز ویلچر:
۱) به حداکثر رساندن تحرک فرد بطور مستقل
۲) پیشگیری یا به حداقل رساندن بد فرمی ها یا آسیبهای مختلف در اندامها مثل زخم بستر، خم شدن مفاصل، بد شکلی مفاصل
۳) به حداکثر رساندن عملکرد فرد
۴) بهبود تصور فرد از بدن خودش
۵) به حداقل رساندن هزینه و مشکلات نگهداری ویلچر

خرید یک ویلچر مناسب برای افرادی که مبتلا به ضایعات نخاعی و یا اختلالات حرکتی می باشند، بسیار حائز اهمیت می باشد. یک ویلچر مناسب به بهبود جسمی و روحی فرد در دوره درمانی کمک بسزایی کرده و همچنین در بالا بردن سطح تحرک مستقل فرد، کاهش آسیب به اندام ها، بهبود سطح زندگی و رضایت شخصی فرد بسیار موثر است. به طور کلی می توان گفت که در نظر گرفتن نکاتی مانند سطح آسیب دیده ،سن، مدل ظاهری بدن، دامنه حرکت و قوای جسمانی، مواقع استفاده از ویلچر(برنامه روزانه فرد)و شرایط محل زندگی، کار و یا تحصیل فرد در انتخاب ویلچر مناسب کمک کننده می باشد.

ویلچر اورسایز مداسکای (Med Sky) مدل60-956 مختص افراد سنگین وزن طراحی و تولید شده است. این ویلچر با وزن 26 کیلوگرم قابلیت تحمل وزن حداکثر 225 کیلوگرم را دارد. شاسی ویلچر از جنس دوبل مفتولی بوده که مقاومت بالای وسیله را در مقابل وزن بالای کاربر موجب میشود. زیر دستی و زیر پایی متحرک بوده، ارتفاع زیردستی را میتوان بنا بر فیزیک بدنی تنظیم کرد و جنس کفی و پشتی برزنت مستحکم در نظر گرفته شده است. چرخ جلو طرح بادی و چرخ عقب نیز بادی  کوییک میباشد. مسلم است که بنا بر هدف این دستگاه تمام نکات ایمنی و مقاومتی در نظر گرفته شده است بنابراین جنس بدنه استیل با آلیاژ کربن بهترین گزینه جهت اطمینان از استحکام ویلچر میباشد. ویلچر تاشو سایز بزرگ دارای تاییدیه استاندارد ایران/ CE/ FDA/ TUY.

جنس بدنه

استیل با آلیاژ کربن

وزن محصول

26

وزن قابل تحمل

225

ابعاد با کارتن

84*35*99

نوع شاسی

دوبل مفتولی

زیر دستی

متحرک

زیر پایی

متحرک

چرخ جلو

طرح بادی

چرخ عقب

بادی(کوئیک)

کفی

برزنتی

پشتی

برزنتی

عرض محصول در حالت باز

80

عرض محصول در حالت بسته

35

عرض تکیه گاه

60

قطر چرخ عقب

61

قطر چرخ جلو

20*3.8

ارتفاع محصول

97

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:ویلچر اورسایز 225 کیلو 60-956
Your Rating