ورق سیلیکونی رفع اسکار مپی‌فورم استریل-Mepiform

موجود نیست
فقط %1 عدد مانده
کد کالا
293100-293200-293400
Rating:
87% of 100

ورق سیلیکونی رفع اسکار مپی‌فورم استریل - Mepiform

تجارب نشان داده که سیلیکون موضعی تاثیر مثبتی بر اسکارها و کلوئیدها دارد. بر اساس نوع بافت اسکار، ممکن است تا 3 ماه تا یک سال یا بیشتر طول بکشد تا یک اسکار قدیمی بهبود یابد. مپی فورم مونلیکه  را باید حداکثر 24 ساعت در روز استفاده کرد. پیشنهاد میشود که روزی یکبار مثلا هنگام حمام کردن جهت مشاهده و شستن پوست آن را عوض کرد.برای درمان پیشگیرانه ، بر اساس نوع اسکارباید از Mepiform 2 تا 6 ماه استفاده شود.

مپیفورم را میتوان به اندازه و شکل اسکارهای مختلف برید و استفاده کرد.

پانسمان ورق سیلیکونی اسکار مپی فورم مونلیکه

متاسفانه  بعضی از ما ها بر اثر یک اتفاق تلخ و غیر منتظره یا یک حادثه در زندگی خود برخورد کرده ایم که منجر به جراحتیبر روی پوست ما شده  و این ما را آزرده خاطر کرده و جای زخم  یا اسکاربه وجود آمده ،  پس از مدتی استفاده از دارو ها و فاکتور های گوناگون به نتیجه خاصی نرسیده ایم ورق سیلیکونی مپی فورم راه حل این مشکل شما می باشد اما با پشتکار خوب !!

مپی فورم مونلیکه دارای سیلیکون فشرده است همرنگ پوست و نازک می باشد و لازم است که شما این محصول را مداوم به مدت زمان دو الی شش ماه مکرر استفاده کنید تا به نتیجه ی مطلوب برسید از بین بردن اسکار ملزم به صبر و شکیبایی شما است  

توضیحات چسب سیلیکونی Mepiform

مناسب جلوگیری و بهبود اسکار های کلوئید و برجسته و تیره رنگ ( هایپرتروفی ) که باید در طیف زمانی 2 الی 6 ماه استفاده گردد از مزایایی که ورق سیلیکونی مپیفورم مونلیکه دارد میتوان به سبک بودن آن اشاره کرد. بخاطر همین امر بیمار و فرد استفاده کننده احساس آرامش و راحتی خاطر دارد

مپی فورم از محصولات خاص بازار و منحصر به فرد می باشد که دارای سیلیکونی فشرده و همچنین بسیار نازک و از همه مهمتر هم رنگ پوست می باشد در نتیجه استفاده از آن در هر محلی مانند مناطق پر تحرک مثل آرنج یا زانو قابل استفاده می باشد.

همچنین در هنگام استفاده از مپی فورم نیازی به شستشو نمی باشد اما بسیاری از برند های سیلیکونی دیگر در بازار نیاز دارند که شستشو شوند میتوانید این امر رو امتحان کنید و به مدت دوساعت Mepiform  را مقداری بزرگتر از اسکار بریده و به محل اسکار بچسبانید.

در صورت قرمزی و یا آثار حساسیت بر روی پوست مواجه نشدید مراحل درمان خود را به مدت طولانی تر هم میتوانید ادامه دهید قبل از استفاده از مپی فورم محل اسکار را بخوبی شستشو و خشک نمایید

زیرا چربی محل ممکن است از چسبیدن مناسب به پوست شما جلوگیری کند توجه نمایید که برچسب مپی فورم را به هیچ وجه دور نیندازید ، آن را در محیط استریل نگه دارید. جهت استحمام لازم است که مپی فورم را از محل اسکار برداشته  و بر روی آن بچسبانید سپس پس ازاستحمام و خشک کردن مجدد به محل اسکار چسبانده شود.

 

معمولاً مپی فورم ها یا الگو هایی که شما از آن می برید در صورت رعایت نکات بهداشتی به مدت 15 الی 20 روز قابل  استفاده می باشد  به این منظور، تا موقع ای که به پوست شما می چسبد مناسب استفاده می باشد.

 

در اوایل استفاده از مپی فورم ماه های اول دوره درمان خارش و درد محل اسکار به صورت چشمگیری کاهش پیدا می کند و از ماه های بعد اسکار آن شروع به مسطح شدن می کند و رفته رفته رنگ آن به رنگ پوست نزدیک و روشن می شود.

لازم به ذکر می باشد که درمان را حتماً حداقل بین دو الی شش ماه ادامه بدهید.

مپی فورم

1-پوشش بافت نشده (بدون تار و پود) پشتی

 • نازک اما بسیار محکم
 • دارای قابلیت انعطاف
 • پلی اورتان غیرقابل جذب و ورقه نایلونی ویسکوزیته
 • قابلیت بخار رطوبت
 • ضد آب

2- لایه حاوی سیلیکون

 • خاصیت چسبان ملایم در پوست و بافت های نازک و شکننده
 • با اطمینان می توان گفت که در هنگام جدا کردن آن از پوست هیچ گونه درد و آسیبی ندارد. 
 • به ثابت کننده و بانداژهای فیکس کننده اضافی نیاز ندارد.

 

 

موارد مصرف Mepiform مونلیکه

 • زخم های بعد بخیه یا بسته ، برای جلوگیری از اسکار هایپرتروفیک و کوئیدی
 • اسکار های جدید و قدیمی قرمز تشکیل شده  هایپرتروفیک و کلوئیدی

 

مزایای استفاده از ورق سیلیکونی مپی فورم

 • درمان کننده درد و خارش محل 
 • کاستن ضربه هنگام تعویض پانسمان 
 • چسبندگی مناسب به تنهایی در محل میچسبد بدون نیاز به پانسمان ثانویه یا چسبی
 • محافظ در برابر اشعه UV با قدرت 7.7 می باشد
 • مپی فورم قابل انعطاف ، بسیار نازک و نامرئی (همرنگ پوست بدن )
 • قابل استفاده در طول روز هنگام فعالیت های متعدد
 • قابل چسبیدن مکرر پس از جدا سازی از پوست 
 • امکان استفاده چندین روزه از محصول

 

 

 

نحوه مصرف مپی فورم

 

1. مطمئن باشید که زخم بهبود یافته است و بخیه های آن خارج شده باشد. در صورت نیاز می توان آن را به اندازه دلخواه به گونه ای که حداقل 1 سانتی متر از اطراف محل اسکار زخم را پوشش دهد, ببرید.

نحوه مصرف مپیفورم

 

2. پوشش آن را جدا کنید و روی محل اسکار قرار دهید. مپی فورم باید به صورت مداوم و 24 ساعت در روز روی زخم را پوشش دهد. و در صورت برداشتن آن محل را تمیز و خشک نمایید و مجدد بچسبانید البته اگر خاصیت چسبندگی داشته باشد

مپی فورم مونلیکه

 

3. به طور معمول باید بین 7 الی 14 روز و یا بیشتر از این پانسمان استفاده کرد. برای کسب بهترین نتیجه, 2 الی 6 ماه و یا بیشتر از مپی فورم استفاده کنید. و هم چنین زمانی بالاترین نتیجه را از آن خواهید گرفت که مپی فورم را از زمانیکه محل اسکار زخم هنور تازه است استفاده نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:ورق سیلیکونی رفع اسکار مپی‌فورم استریل-Mepiform
Your Rating
ما محصولات کاربردی و مورد پسند دیگری برای شما پیدا کردیم!
 1. کرم رژودرم
  کرم رژودرم
  ‎65,000 تومان