كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

موجود
فقط 1 عدد مانده
کد کالا
U2B6F
Rating:
40% of 100
‎33,700 تومان

کیسه دو تکه یوروستومی مات دارای پنجره معاینه و شیر تخیه ، سایز حلقه 60 سانتیمتر

كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

 

 

محافظ پوست

محافظ مناسب پوست و بسیار انعطاف پذیراست که از 100٪ هیدروکلوئید ساخته شده است و یک تناسب ایمن را فراهم می کند چرا که هم از پوست محافظت می کند و همچنین رطوبت را به طور موثر جذب می کند. این محصول تناسب بسیار مناسبی را بین چسبندگی و تعویض راحت ایجاد می کند.این محافظ های پوستی در اندازه های از قبل برش داده شده موجود می باشد و یا می توان آنها را به راحتی به اندازه دلخواه برش داد.

كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

بافت

بافت بسیار نرم، مناسب و ضد آب این محصولات برای پوست راحتی بسیاری را ایجاد می کند و از ایجاد تعریق در زیر کیسه جلوگیری می کند. بعد از شنا یا دوش گرفتن خیلی سریع خشک می شود. لایه غشای نرم دارای حائل عالی اکسیژن است و کاملاً از انتقال بو جلوگیری می کند.

كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

 

دریچه معاینه

کیسه استومی شامل یک دریچه مشاهده است که امکان بررسی استومی و همچنین خروجی استومی را امکان پذیر می کند. این دریچه همچنین هنگام استفاده از کیسه کمک می کند تا مطمئن شوید که محافظ به طور صحیح روی استومی قرار گرفته است.

كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

 

سیستم حلقه ای دو تکه

سیستم قابل اعتماد، ایمن ، محکم و حلقه ای بسیار انعطاف پذیر است و راحتی بالایی را برای کاربر فراهم می کند. کیسه ها را می توان به راحتی به صفحه پایه وصل کرد. حلقه شناور، اتصال بسیار قوی و انعطاف پذیری را بین کیسه و صفحه پایه تضمین می کند.

كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

شیر یکطرفه

به علت وجود شیر یکطرفه و جلوگیری از بازگشت مجدد ادرار به سمت استومی، خطر نشت در هنگام خواب به حداقل می رسد و راحتی استفاده کنندگان افزایش می یابد. کیسه ادرار دارای یک لایه داخلی است. وقتی کیسه وارونه می شود، ادرار نمی تواند به سمت استومی بازگردد.

كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

شیر تخلیه

این کیسه بدون نیاز به اتصالگر اضافی می تواند به طور ایمن به کیسه تخلیه شبانه و یا ساق پا وصل شود. این شیر به اکثر رابط های استاندارد وصل می شود.

كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

صفحه محدبی

صفحه های محدبی دو تکه ZenSiv گزینه بسیار مناسبی برای رفع مشکلات نشتی در زخم های قرمز یا زخم های ایجاد شده در چین خوردگی پوست هستند. همچنین با استفاده از پوشش های محدبی شکل ZenSiv، زخم های جمع شده می توانند مدیریت شوند چرا که این صفحه های محدبی فشار ملایمی را بر روی زخم ها اعمال میکند و آن ها را می پوشاند. می توانید برای چسبندگی بهتر از یک صفحه پایه کاملاً هیدروکلوئیدی یا صفحه هیدروکلوئیدی با گچ ریز (چسبندگی دوطرفه) استفاده کنید. هر دو نوع از این صفحات در حلقه های 50 میلیمتری برای زخم های 35 میلیمتری و حلقه های 60 میلیمتری برای زخم های 45 میلیمتری موجود هستند.

كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

لایه فوم

برخی از محافظان هیدروکلوئیدی پوست ZenSiv دارای یک فوم بسیار نرم در پشت خود هستند. این فوم نرم و صاف، استفاده از کیسه و محافظ را راحت تر می کند.

كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv

 

وزن بسیار کم

محافظ پوست ZenSiv بسیار سبک است و راه حل بسیار مناسبی برای مشکلات نشتی است. این محافظ ها بسیار نازک، انعطاف پذیر و راحت هستند و همچنین دارای شیارهایی هستند که باعث افزایش چسبندگی در گوشه ها می شوند و از چرخیدن گوشه ها ممانعت می کنند.

مقاومت چسبندگی محصولات ZenSiv

تجربه جراحی استومی گاهی اوقات حس نا امنی برای بیماران به همراه دارد. آن ها ممکن است نگران ثابت نگه داشتن یا نشت کیسه باشند. احساس امنیت نسبت به کیسه استومی، آرزوی هر بیمار است.در مصولات استومی ZenSiv چسبی سازگار با شرایط جراحی استومی به کار رفته شده است. چسبندگی صفحه پایه محصولات اکسمد به دقت تقویت شده است. به علت ضربه اولیه زیاد، محافظ در یک مرحله و بدون نیاز به ابزار یا وسایل کمکی خاص، به پوست می چسبد. در محصولات ZenSiv امنیت در اولویت قرار دارد.

موارد امنیتی:

  • محافظ راحت پوست با قدرت چسبندگی بسیار عالی و ایمن
  • چسبندگی ایمن حتی در قسمت لبه ها به علت شیارهای اعمال شده

 

راحتی پوست در محصولات ZenSiv

دوست دار پوست بودن یک اصطلاح رایج در هنگام صحبت در مورد محصولات استومی اکسمد می باشد. مناسب پوست بودن برای ما کافی نیست. ما یک قدم جلوتر می رویم و در مورد راحتی پوست صحبت می کنیم، زیرا هیچ کدام از بیماران استومی نمی خواهند پوست قرمز و تحریک پذیری داشته باشند. محافظ پوستی ZenSiv راحتی طبیعی و سازگاری بی دردسری را برای بیماران استومی ایجاد کرده است. این محصولات به خوبی مورد آزمایش قرار گرفته است و راحتی آن ها به قدری است که برخی بیماران استومی حتی فراموش می کنند که در حال استفاده از این محصولات هستند.

 

 

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:كيسه دو تكه يوروستومى شيردار مات ZenSiv
Your Rating