فشارسنج مچی S-150

موجود نیست
کد کالا
S-150
‎1,123,000 تومان

نکنولوژی smart sense 

دارای 90 حافظه 

دارای کیفیت قابل حمل 

فشارسنج رزمکس (Rossmax) مدل «S150» فشار سنجی دیجیتالی بوده که بر روی مچ دست بسته می شود. این دستگاه دارای حافظه ا‌ی با ظرفیت ذخیره کردن 90 فشار خون اندازه ‌گیری شده می باشد. روش تشخیص فشار خون در این فشارسنج ، روش اوسیلومتری می باشد.

اندازه گیری فشار به دلیل استفاده این دستگاه از تکنولوژی «Smart Sense»  در سیستم پمپ فشارسنج ، با دقت بسیار زیادی صورت می گیرد اندازه کاف برای سایز دور مچ بین 5/13 تا 22 سانتی ‌متر مناسب است. این دستگاه با استفاده از دو عدد باتری نیم قلم روشن می‌شود. این دستگاه به منظور اندازه‌گیری دقیق فشار ، باید در فاصله یک سانتی ‌متر بالاتر از مچ و هم سطح با قلب بسته شود.

با روشن کردن فشارسنج، پمپ دستگاه به صورت اتوماتیک کاف را باد کرده و فشار خون را اندازه ‌گیری می‌کند. نتیجه‌ی نهایی به صورت دو فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) بر روی نمایشگر نشان داده می شود. اعداد نمایش داده شده بر روی نمایشگر در اندازه مناسب بوده و کاملا خوانا می باشند. این دستگاه علاوه بر فشار خون ، تعداد ضربان قلب بر حسب دقیقه را نیز نمایش می دهد.

حافظه‌ موجود در این دستگاه ، ظرفیت ذخیره ساز‌ی 90 فشار خون اندازه گیری شده را دارد. با پر شدن حافظه، دستگاه از اولین فشارهای اندازه‌گیری شده شروع به پاک کردن می‌کند. در صورت پر شدن حافظه دستگاه ، فشارهای اندازه‌گیری شده از ابتدا و به ترتیب پاک می شوند.  با نگه داشتن کلید حافظه (مموری) به مدت 5 ثانیه ، همه اطلاعات از روی حافظه دستگاه پاک می شود. در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد.

در کنار خرید این دستگاه ، 2 عدد باتری نیم قلم ، دفترچه راهنما و محفظه ا‌ی برای نگهداری آن نیز ارائه می شود. این فشارسنج در کنار تطابق با استانداردهای انجمن فشار اروپا ، استاندارد AAMI را نیز بدست آورده است. در کل ، فشارسنج رزمکس مدلS150 از نوع مچی بوده و دارای ویژگی هایی نظیر ظرفیت حافظه برای ذخیره 90 فشار خون اندازه گیری شده ، کاف دور مچ در اندازه 5/13 تا 22 سانتی ‌متر، منبع انرژی باتری نیم قلم و سیستم خاموشی اتوماتیک می باشد.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج مچی S-150
Your Rating