فشارسنج مچی BI-701

موجود نیست
کد کالا
BI-701
‎420,000 تومان

نشانگر ضربان نامنظم قلب ( IHP) - قابلیت اتصال به کامپیوتر - تکنولوژی smart sense

دارای 120 حافظه برای 2 کاربر، میانگین حداقل 3 اندازه گیری

فشارسنج رزمکس (Rossmax) مدل «BI701» فشار سنجی دیجیتالی بوده که بر روی مچ دست بسته می شود. این دستگاه دارای نشانگر خطر فشار خون بالا ، آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب و ظرفیت حافظه‌ ذخیره ‌سازی برای 120 فشار خون متفاوت برای دو نفر می باشد. نشانگر خطر فشار ، دایره‌ ای با چهار درجه بندی  است که پس از اندازه ‌گیری فشار خون در بالای صفحه نمایشگر ، نشان داده می‌شود.

در شرایطی ‌که ضربان قلب شخص نامنظم باشد ، این دستگاه  به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB)  تجهیز شده است که علامت خاصی را بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می کند. روش تشخیص فشار خون در این فشارسنج ، روش اوسیلومتری می باشد. اندازه گیری فشار به دلیل استفاده این دستگاه از تکنولوژی «Smart Sense»  در سیستم پمپ فشارسنج ، با دقت بسیار زیادی صورت می گیرد. اندازه کاف برای سایز دور مچ بین 5/13 تا 22 سانتی ‌متر مناسب است. این دستگاه با استفاده از دو عدد باتری نیم قلم روشن می‌شود.

این دستگاه به منظور اندازه‌گیری دقیق فشار ، باید در فاصله یک سانتی ‌متر بالاتر از مچ و هم سطح با قلب بسته شود. با روشن کردن فشارسنج، پمپ دستگاه به صورت اتوماتیک کاف را باد کرده و فشار خون را اندازه ‌گیری می‌کند. نتیجه‌ی نهایی به صورت دو فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) بر روی نمایشگر نشان داده می شود. اعداد نمایش داده شده بر روی نمایشگر در اندازه مناسب بوده و کاملا خوانا می باشند.

این دستگاه علاوه بر فشار خون ، تعداد ضربان قلب بر حسب دقیقه را نیز نمایش می دهد. حافظه موجود در این دستگاه ظرفیت ذخیره‌ 60 فشار مختلف برای دو شخص متفاوت ، یعنی در مجموع120 فشار اندازه گیری شده را نیز دارد. میانگین گیری از سه فشار آخر نیز یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه می باشد. در صورت پر شدن حافظه دستگاه ، فشارهای اندازه‌گیری شده از ابتدا و به ترتیب پاک می شوند.  با نگه داشتن کلید حافظه (مموری) به مدت 5 ثانیه ، همه اطلاعات از روی حافظه دستگاه پاک می شود. در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد.

با خرید این دستگاه ، 2 عدد باتری نیم قلمی ، دفترچه راهنما و محفظه‌ی نگهدارنده نیز ارائه می شود. این فشارسنج در کنار تطابق با استانداردهای انجمن فشار اروپا ، استاندارد AAMI را نیز بدست آورده است. به طور کلی ، فشارسنج رزمکس مدلBI701  از نوع مچی بوده و دارای ویژگی هایی نظیر نمایشگر خطر فشار خون بالا ، آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب ، قابلیت ذخیره120 فشار مختلف ، قابلیت میانگین‌ گیری از 3 فشار آخر، کاف دور مچ در اندازه 5/13 تا 22 سانتی ‌متر ، منبع انرژی باتری نیم قلم و سیستم خاموشی اتوماتیک می باشد.

 

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج مچی BI-701
Your Rating