فشارسنج بازویی X9

موجود نیست
کد کالا
X9
‎7,700,000 تومان

فشارسنج رزمکس (Rossmax) مدل «X9» فشار سنجی دیجیتالی و از نوع بازویی می باشد. از ویژگی های این دستگاه می توان به حافظه ذخیره ‌سازی با ظرفیت  90 فشار خون ، قابلیت اندازه گیری اتوماتیک و اسیلومتریکی ، تشخیص کندکاری قلب (BRAD) ، تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) ، نشانگر انقباض زودرس دهلیزی (PC) ، نور پس زمینه ، کالیبراسیون مادام العمر و سیستم تشخیص حرکت اشاره کرد.

حافظه‌ این دستگاه می تواند 90 نتیجه مختلف را ذخیره نماید. همچنین ، این فشار سنج مجهز به سیستم تشخیص حرکت نیز می  باشد. در صورت تکان خوردن دست فرد در هنگام اندازه‌ گیری فشار،  علامت «دست» جهت نشان دادن عدم دقت در اندازه گیری بر روی صفحه به نمایش درآمده که در این صورت ، لازم است اندازه‌گیری مجددا صورت گیرد. بعلاوه ، در شرایطی ‌که ضربان قلب شخص نامنظم باشد ، این دستگاه  به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB)  تجهیز شده است که علامت خاصی را بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می کند.

جنس کاف از نوع لاتکس نمی باشد. این دستگاه با استفاده از باتری قلمی روشن می‌شود. برای روشن کردن این دستگاه می‌توان از آداپتور نیز استفاده کرد که باید به صورت جداگانه خریداری شود. فشار نهایی به صورت دو فشار بالا (سیستولیک) و پایین (دیاسیستولیک) بر روی صفحه نمایشگر ، مشخص می شود.

در هر بار اندازه گیری فشار توسط این دستگاه ، علاوه بر فشار ، تعداد ضربان قلب بر حسب دقیقه و میانگین فشارهای اندازه گیری شده نیز نشان داده می‌شوند. در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد. در کنار خرید این دستگاه ، عدد باتری قلمی ، کاف دور بازو در سه سایز متفاوت ، دفترچه راهنما و محفظه ا‌ی برای نگهداری آن نیز ارائه می شود.

این فشارسنج در کنار تطابق با استانداردهای انجمن فشار اروپا ، استاندارد AAMI را نیز بدست آورده است. به طور کلی ، فشارسنج رزمکس مدل X9 از نوع بازویی بوده و دارای ویژگی هایی نظیر آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب ، حافظه ای با ظرفیت ذخیره سازی 120 فشار خون برای دو شخص ، سیستم تشخیص حرکت ، حالت مهمان ، توان میانگین ‌گیری از فشار خون های اندازه گیری شده ، قابلیت اندازه گیری اتوماتیک و اسیلومتریکی ، تشخیص کندکاری قلب (BRAD) ، تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) ، نشانگر انقباض زودرس دهلیزی (PC)، نور پس زمینه ، کالیبراسیون مادام العمر و خاموشی اتوماتیک بوده و انرژی آن علاوه بر باتری ، با استفاده از آداپتور نیز فراهم می شود.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج بازویی X9
Your Rating