فشارسنج بازویی AD-761F

موجود نیست
کد کالا
AD-761F
‎1 تومان

تکنولوژی دیجیتال کروتکف-آریتمی قلب

 120 حافظه برای 2 کاربر و قابلیت میانگین 3 اندازه گیری آخر

فشارسنج رزمکس (Rossmax) مدل «AD761f» فشار سنجی دیجیتالی و از نوع بازویی می باشد. این دستگاه دارای ویژگی هایی مانند حسگر تشخیص ثابت بودن بدن ، نمایشگر خطر فشار بالا و آشکارساز نامنظم بودن ضربان قلب می باشد. به منظور اندازه ‌گیری با دقت فشار خون ، بدن باید در وضعیت ثابت باشد.

این فشارسنج به وسیله حسگر تشخیص ثابت بودن بدن ، هنگام اندازه‌گیری فشار حرکت بدن را تشخیص می‌دهد. در پایان اندازه گیری فشار ، اگر علامت سکون نمایش داده شود یعنی بدن ثابت بوده و فشار اندازه گیری شده درست است. اما اگر علامتی دیگر نمایش داده شود یعنی بدن حرکت داشته و فشار اندازه گیری شده اشتباه است.

یکی از جالب ترین ویژگی های این دستگاه ، عدم استفاده از مقادیر غلط در گرفتن میانگین از سه فشار خون آخر است. همچنین این دستگاه قادر به میانگین ‌گیری از نتایج در بازه ‌های زمانی مختلف بوده و حافظه آن ظرفیت ذخیره کردن 90 فشار اندازه ‌گیری شده را دارد. حافظه موجود در این دستگاه ظرفیت ذخیره‌ 60 فشار مختلف برای دو شخص متفاوت ، یعنی در مجموع120 فشار اندازه گیری شده را نیز دارد.

در این مدل ، نشانگری جهت مشخص کردن محدوده فشار خون وجود دارد که میزان خطر ناشی از وضعیت فشار خون فرد را نمایش می‌دهد. در شرایطی ‌که ضربان قلب شخص نامنظم باشد ، این دستگاه  به آشکارساز ضربان نامنظم قلب (IHB)  تجهیز شده است که علامت خاصی را بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می کند.

اندازه کاف برای سایز دور بازو بین 24 تا 36 سانتی ‌متر مناسب است. جنس کاف از نوع لاتکس نمی باشد. این دستگاه با استفاده از چهار عدد باتری قلمی روشن می‌شود. برای روشن کردن این دستگاه می‌توان از آداپتور نیز استفاده کرد که باید به صورت جداگانه خریداری شود. در هر بار اندازه گیری فشار توسط این دستگاه ، علاوه بر فشار ، تعداد ضربان قلب بر حسب دقیقه و میانگین سه فشار آخر نیز نشان داده می‌شوند.

در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد. در صورت عدم خاموش کردن فشارسنج، پس از مدت زمان 60 ثانیه ، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می گردد. این دستگاه شامل کاف دور بازو، 4 عدد باتری قلمی ، دفترچه راهنما و جعبه ای برای نگهداری می باشد. این فشارسنج در کنار تطابق با استانداردهای انجمن فشار اروپا ، استاندارد AAMI را نیز بدست آورده است.

در نهایت ، فشارسنج رزمکس مدل AD761f از نوع بازویی بوده و دارای ویژگی هایی نظیر سنسور تشخیص ثابت بودن بدن ، نشانگر خطر برای فشار خون بالا ، آشکارساز ضربان نامنظم قلب ، حافظه ای با قابلیت ذخیره 120 مورد ، قابلیت میانگین‌ گیری از 3 نتیجه‌ی آخر ، کاف دور بازو در اندازه 24 تا 36 سانتی‌ متر و سیستم خاموشی اتوماتیک بوده و انرژی آن علاوه بر باتری ، با استفاده از آداپتور نیز فراهم می شود.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:فشارسنج بازویی AD-761F
Your Rating