فشارسنج بازویی با آداپتور امرون OMRON M6 ac

مدل
M6 ac
موجود
‎703٬500 تومان
نمای کلی
  • فشار سنج دیگری که مانند فشار سنج m3 کاری میکند فشار سنج بازویی m6 است که هم فشارخون و هم ضربان را می توانید اندازه بگیرید. هم چنین تاریخ و ساعت را نیز می توانید ببینید. 2 فرد می تواتند جداگانه از آن استفاده کنند. 100 تست را می توانید ضبط کنید. حافظه این دستگاه 200 است . سایز مناسب برای اندازه گیری بازوی 22 الی 42 سانتی متر است. قابلیت بهتری نسبت به فشارسنج های مچی دارد. به راحتی و آسانی در هرجا و مکان می توانید فشار و ضربان قلب خود را اندازه بگیرید. شارژر m6 با باتری قلمی کار می کند  و با آداپتور شارژ نمی شود.

    فشارسنج بازویی با آداپتور امرون OMRON M6 ac

برخی ویژگی های فشارسنج بازویی با آداپتور امرون OMRON M6 ac

  • فشار سنج بازوییM6 به دلیل اینکه دوربازو بسته میشود فشارسنجی دقیقتر از نمونه های مچی است و علاوه بر اینکه همه میتوانند استفاده کنند متناسب برای بیمارانی که مبتلا به فشارخون هستند ومی‌خواهند در هر جا و هر زمان فشار خون خود را چک کنند بهتر و دقیقتر میباشد.

  • M6 بر خلاف بسیاری از محصولات ساخت کمپانی امرون علاوه بر باتری قلمی با آداپتور برق نیز قابل شارژ شدن می‌باشد.

  • شامل کیف نگهداری

  •  توضیحات فشارسنج بازویی با آداپتور امرون OMRON M6 ac

  • فشار سنج دیگری که مانند فشار سنج m3 کاری میکند فشار سنج بازویی m6 است که هم فشارخون و هم ضربان را می توانید اندازه بگیرید. هم چنین تاریخ و ساعت را نیز می توانید ببینید. 2 فرد می تواتند جداگانه از آن استفاده کنند. 100 تست را می توانید ضبط کنید. حافظه این دستگاه فشارسنج 200 است . سایز مناسب برای اندازه گیری بازوی 22 الی 42 سانتی متر است. قابلیت بهتری نسبت به فشارسنج های مچی دارد. به راحتی و آسانی در هرجا و مکان می توانید فشار و ضربان قلب خود را اندازه بگیرید. شارژر m6 با باتری قلمی کار می کند  و با آداپتور شارژ نمی شود.

اطلاعات بیشتر
برندامرون
نظر خود را بنویسید
شما در حال مرور کالای زیر هستید:فشارسنج بازویی با آداپتور امرون OMRON M6 ac
به محصول امتیاز بدهید
ما محصولات دیگری پیدا کردیم که ممکن هست شما دوست داشته باشید!