تشک مواج سلولی بیمارستانی Medium/high risk

موجود نیست
کد کالا
5120TF-NP
‎1,000,000 تومان

تشک مواج دارای سلول های حاوی هوا می باشد که به صورت خودکار یکی در میان پر و خالی می گردد. و ایجاد جریان گردش هوا زیر بدن بیمار بستری می شود . دوره پر و خالی شدن سلول های تشک بین 10 تا 20  دقیقه می باشد این دوره دقیقا شبیه به فیزیولوژی بدن در حالت نرمال طراحی شده است. استفاده از تشک مواج کمک می کند تا حالت فیزیولوژی از دست رفته بدن در بیماران بستری دوباره به دست آید و در نتیجه فشار مداومی که بر روی قسمت های تحت فشار وارد می گردد برداشته شود.

تشک مواج سلولی بیمارستانی Medium/high  risk

 برخی ویزگیهای تشک مواج سلولی بیمارستانی Medium/high  risk

-طول تشک مواج 200 سانتی متر 
-عرض تشک 90 سانتی متر
-وزن قابل تحمل 130 کیلو گرم 
-جنس تشک نایلون/پی وی سی 
-جنس روکش : نایلون /pu-قابل شستشو و ضد عفونی - ضد حساسیت -
تشک مواج سلولی ایزی لایف دارای کاور ضد آب و همچنین قابل شستشو میباشد.سلولها قابل تعویض میباشند.وزن بیمار بر روی سطح تشک مواج را در تمام نقاط  بدن پخش می کند .بدینصورت از ثابت ماندن همه فشار وزن بیمار در یک نقطه مخصوص امتناع می کند .

توضیحات تشک مواج سلولی بیمارستانی Medium/high  risk

تشک مواج دارای سلول های حاوی هوا می باشد که به صورت خودکار یکی در میان پر و خالی می گردد. و ایجاد جریان گردش هوا زیر بدن بیمار بستری می شود . دوره پر و خالی شدن سلول های تشک بین 10 تا 20  دقیقه می باشد این دوره دقیقا شبیه به فیزیولوژی بدن در حالت نرمال طراحی شده است. استفاده از تشک مواج ایزی لایف کمک می کند تا حالت فیزیولوژی از دست رفته بدن در بیماران بستری دوباره به دست آید و در نتیجه فشار مداومی که بر روی قسمت های تحت فشار وارد می گردد برداشته شود.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:تشک مواج سلولی بیمارستانی Medium/high risk
Your Rating
ما محصولات کاربردی و مورد پسند دیگری برای شما پیدا کردیم!