ترازو دیجیتال WB-100

موجود نیست
کد کالا
WB-100
‎315,000 تومان

تکنولوژی چهار سنسوری

روشنی خودکار

دارای LCD بزرگ

ترازوی دیجیتال «رزمکس» (Rossmax) مدل «WB100» می تواند تا وزن 180 کیلوگرم را تعیین کند. طراحی این دستگاه با استفاده از طرحی از دختر و پسری کوچک با رنگ آمیزی شاد ، کودکانه است. اعداد مربوط به وزن اندازه گیری شده ، به صورت واضح و بزرگ بر روی صفحه‌ نمایشگر نوع LCD این ترازو نمایش داده می شوند.

به منظور اندازه‌گیری وزن ابتدا باید توسط ضربه زدن به سطح ترازو با استفاده از پا آن را روشن کرد. این ترازو نسبت به تغییرات وزن بیش از 100 گرم حساس بوده و تغییرات کمتر از آن را تشخیص نمی دهد. باید به این نکته توجه کرد که وزن یک لیوان آب بیش از 100 گرم بوده که در نتیجه این دستگاه می تواند خوردن یک لیوان آب توسط فرد را نیز تشخیص دهد. اندازه گیری وزن توسط چهار حسگر که در زیر پایه ‌های ترازو قرار گرفته است ، صورت می گیرد.

به منظور جلوگیری از اتمام باتری دستگاه ، در صورتی که ترازو پس از اندازه ‌گیری وزن تا 10 دقیقه بدون استفاده رها شود، ترازو به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود. این ترازو علاوه بر نمایش دادن وزن بر حسب کیلوگرم ، می تواند آن را بر حسب پوند و استون نیز نمایش دهد. به منظور انتخاب نوع نمایش وزن ، دکمه ای در پشت ترازو تعبیه شده است.

این دستگاه با قرار دادن دو عدد باتری سکه‌ای در پشت آن ، روشن می‌شود. در صورت عدم تعویض به موقع باتری ها و ضعیف شدن آن ها ، ممکن است ترازو توانایی اندازه گیری وزن دقیق را نداشته باشد. بنابراین تعویض به موقع باتری ها امری ضروری است.

به طور کلی ، ترازوی دیجیتال رزمکس مدل WB100 دارای ویژگی هایی نظیر اندازه گیری وزن تا حداکثر 180 کیلوگرم ، دقت اندازه ‌گیری 100 گرم ، صفحه ‌نمایشگر از نوع LCD ، تعیین وزن بر حسب سه واحد مختلف ، قابلیت خاموشی اتوماتیک و منبع انرژی باتری سکه ‌ای داشته و بر اثر طراحی شادی که دارد ، مناسب برای استفاده کودکان و نوجوانان می باشد.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:ترازو دیجیتال WB-100
Your Rating