بیاتین سوپر آلیون

موجود نیست
کد کالا
4610-4612-4615-4620
‎1 تومان

در پانسمان آلیون (بیاتین سوپر) یک پد هیدروکاپیلاری (Hydro Capillary Pad) قرار دارد که تشکیل شده از ذرات بسیار با قدرت جذب رطوبت می باشد. این ذرات میتوانند مقدارزیادی از اگزودا را سریعا جذب کنند. و همچنین، اگزودا بوسیله رشته هایی مویین در کل اندازه پانسمان بصورت افقی و عمودی پخش شده و نگه داشته می‏ شود. به این روش تمام حجم پانسمان برای جذب اگزودا بکار گرفته می‎شود و در طی آن مواد پانسمان و اگزودای زخم، ژل شکل میگیرد. در این صورت، زخم با وجود داشتن رطوبت مناسب از ضررهای اگزودا و رطوبت اضافی مصون می‎ماند.

بیاتین سوپر آلیون

برخی ویژگیهای بیاتین سوپر آلیون

 - توان جذب اگزودا بوسیله آلیون ( بیاتین سوپر ) از بین تمام پانسمان‎های موجود فوق العاده است و برای همین نیاز به تعویض مکرر ندارد.. این ویژگی باعث درمان زودتر زخم و همچنین کم هزینه تر خواهد بود.

- لایه بیرونی آلیون (بیاتین سوپر) کلوپلاست ضد آب است و بیمار می‎تواند با  وجود پانسمانبه حمام برود.

- آلیون (بیاتین سوپر) جدا از زخم‏های خشک و بدون اگزودا برای تمامی زخم‏هایی با هر اندازه اگزودا مفید می باشد. این مقدارمصرف از آلیون ( بیاتین سوپر ) یک پانسمان بسیار کاربردی برای بیمار ساخته است که به عوض کردن مکرر نوع پانسمان نیازی ندارند یا در اندازه گیری میزان اگزودا و انتخاب پانسمان مناسب تردید دارند.


توضیحات بیاتین سوپر آلیون

در پانسمان آلیون (بیاتین سوپر) یک پد هیدروکاپیلاری (Hydro Capillary Pad) قرار دارد که تشکیل شده از ذرات بسیار با قدرت جذب رطوبت می باشد. این ذرات میتوانند مقدارزیادی از اگزودا را سریعا جذب کنند. و همچنین، اگزودا بوسیله رشته هایی مویین در کل اندازه پانسمان بصورت افقی و عمودی پخش شده و نگه داشته می‏ شود. به این روش تمام حجم پانسمان برای جذب اگزودا بکار گرفته می‎شود و در طی آن مواد پانسمان و اگزودای زخم، ژل شکل میگیرد.در این صورت، زخم با وجود داشتن رطوبت مناسب از ضررهای اگزودا و رطوبت اضافی مصون می‎ماند.در زیر این پد هیدروکاپیلاری یک نوارتوری مانند قرار دارد که  از چسبندگی پانسمان به زخم جلوگیری مینماید.

همچنین لایه بیرونی آلیون ( بیاتین سوپر )  کلوپلاست یک لایه نیمه تراوا است که اجازه بخار شدن اگزودا و انتقال گازی را می‎دهد و در برابر میکروارگانیسم‎ها  قابل نفوذ نمی باشد. نیمه شفاف بودن این لایه بیرونی تشخیص اشباع شدن پانسمان و  زمان تعویض آن را فراهم می نماید. لایه چسبنده‌ای که دور پد هیدروکاپیلاری قرار گرفته است، ضمن آن که چسباندن آلیون (بیاتین سوپر) در محل مورد نظر را امکان پذیرمی‎کند، خودش در حقیقت یک پانسمان هیدروکلوئید می باشد که در حفظ شرایط مناسب برای زخم و پوست اطراف آن نقش دارد.

اطلاعات بیشتر
سایزبندیسایر
دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:بیاتین سوپر آلیون
Your Rating