بیاتین آلژینات نقره

موجود نیست
فقط %1 عدد مانده
کد کالا
3760-3765-3780
Rating:
53% of 100
  • بیاتین آلژینات نقره یک پانسمان از سری آلژینات های نقر دار است که نوع ساخت و عملکرد آن مشابه بیاتین آلژینات است، با این فرق که بیاتین آلژینات نقره تأثیر آنتی باکتریال نقره و همچنین از بین برنده رطوبت زخم را به طور همزمان دارد.
  • بیاتین آلژینات نقره حین جذب اگزودا و بوجود آورنده امکان درمان مرطوب زخم، در اثر برخورد با اگزودا یون های نقره را آزاد می کند؛ اندازه آزاد سازی نقره بسته به حجم اگزودا است و درزمان درمان پانسمان بصورت تدریجی و متناوب (حداکثر تا 7 روز) انجام می گیرد.

بیاتین آلژینات نقره

برخی ویژگیهای بیاتین آلژینات نقره

بوی بد ناشی از میکروارگانیسم‎های درون زخم را به شدت کاهش می‎دهد.
قابلت بریدن به شکل و اندازه لازم بوده و یکی از کارکدهای اصلی آن در زخم‎های پای کاربردیابتی مباشد.
- جاذب بالای ترشحات
- برطرف کننده زخم های حفره ای
- استفاده در زخم های امکان خونریزی دارد.
- قابلیت مصرف در زخم های عفونی که امکان عفونت وجود دارد.


توضیحات بیاتین آلژینات نقره

بیاتین آلژینات نقره کلوپلاست یک پانسمان از سری پانسمان آلژینات های نقر دار است. نوع ساخت و عملکرد آن مشابه بیاتین آلژینات است، با این فرق که بیاتین آلژینات نقره تأثیر آنتی باکتریال نقره و همچنین از بین برنده رطوبت زخم را به طور همزمان دارد. بیاتین آلژینات نقره حین جذب اگزودا و بوجود آورنده امکان درمان مرطوب زخم، در اثر برخورد با اگزودا یون های نقره را آزاد می کند.

اندازه آزاد سازی نقره بسته به حجم اگزودا است و درزمان درمان پانسمان بصورت تدریجی و متناوب (حداکثر تا 7 روز) انجام می گیرد. خاصیت آنتی باکتریال بیاتین آلژینات نقره روی مخمرهایی مثل قارچ کاندیدا آلبیکانس و وسعت زیادی از باکتری ها که معمولا در زخم های مزمن وجود دارد و نسبت به آنتی بیوتیک ها مقاوم هستند تاثیر گذاراست، باکتری هایی مثل استرپتوکوک بتا همولیتیک، سودومونا، گونه های استافیلوکوک مقاوم به متی سیلین (MRSA) و انتروکوکوس مقاوم به وانکومایسین (VRE). میزان نقره آزاد شده از بیاتین آلژینات نقره کمتر از مقداری است که به سلول های بدن صدمه بزنند یا اثر سمی داشته باشد.

دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:بیاتین آلژینات نقره
Your Rating