بیاتین آلژینات

موجود نیست
فقط %1 عدد مانده
کد کالا
3710-3715-3740
Rating:
33% of 100
  • پانسمان بیاتین آلژینات (سیسورب) دارای 85% آلژینات کلسیم و 15% CMC است.آلژینات کلسیم ماده‏ ای است که قابلیت جذب آن نسبت به CMC بیشتر وبا وسعت بیشتری است.
  • ذرات این دو ماده جاذب رطوبت در همراه هم در ساخت عالی آن پانسمان بیاتین آلژینات (سیسورب) کلوپلاست که بصورت رشته‏ های میکروسکوپی  تنیده است، قرار گرفته‏ اند.

بیاتین آلژینات

برخی ویژگی های بیاتین آلژینات

· این پانسمان‏ آلژینات حتی زمانی که کامل پر میشود، منسجم بوده و شکل خود را حفظ می‏کنند و برای عوض کردن آنها یکپارچه و بدون اینکه بقایا در زخم جا بماند.

· پانسمان‏ های بیاتین آلژینات (سیسورب) کلوپلاست را میتوان به اندازه لازم برش زد.

· در زمان استفاده از بیاتین آلژینات (سیسورب) پرکننده در زخم‏های حفره‏ ای، نباید اندازه حفره را با آن پر کرد و بهتر است حداقل نیمی از حجم حفره را برای انبساط  پانسمان و ژلی که برای جذب اگزودا تشکیل می‏گردد، فضای لازم داد.

· این پانسمان‏های آلژینات چسبندگی ندارند و باید ازیک پانسمان ثانویه استفاده کرد. در این مورد کامفیل شفاف، کامفیل ضربدری و بیاتین سوپر (آلیون) بهترین گزینه هستند. معمولا در زخم پای دیابتی در زمانیکه از بیاتین آلژینات (سیسورب) روی آن پانسمان بیاتین استفاده میکند قرار داده، در انتها پانسمان با بانداژ در موقعیت خود بطور صحیح قرار گیرد.

 

توضیحات بیاتین آلژینات

بیاتین آلژینات (سیسورب) یک پانسمان آلژینات از گروه آلژینات‏ها است. آلژینات کلسیم ماده‏ ای است که از جلبک‏های دریایی تهیه گردیده و قدرت جذب بالای رطوبت را دارد.

پانسمان بیاتین آلژینات (سیسورب) دارای 85% آلژینات کلسیم و 15% CMC است.

آلژینات کلسیم ماده‏ ای است که قابلیت جذب آن نسبت به CMC بیشتر وبا وسعت بیشتری است. ذرات این دو ماده جاذب رطوبت در همراه هم در ساخت عالی آن پانسمان بیاتین آلژینات (سیسورب) کلوپلاست که بصورت رشته‏های میکروسکوپی  تنیده است، قرار گرفته‏ اند. هنگامی که بیاتین آلژینات (سیسورب) برروی اگزودای زخم قرار میگیرد، ملکول‏های آلژینات کلسیم و CMC طیعمل مبادله یونی، اگزودا را در حد پرشدن جذب می‏کنند و انبساط میابد. به تدریج یک ژل بسیار لطیف و نرم و در عین حال محکم تشکیل می‏گردد که حفره یا تمامی زخم را پر می‎کند. 

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید
You're reviewing:بیاتین آلژینات
Your Rating
ما محصولات کاربردی و مورد پسند دیگری برای شما پیدا کردیم!