آکس مد

View as Grid List

مورد ۱-۱۲ از ۱۶

Set Descending Direction
 1. چسب پايه دو تكه ZenSiv
  چسب پايه دو تكه ZenSiv
  As low as ‎46,800 تومان
صفحه
در صفحه

محصولات استومی آکس مد Oxmed

محصولات آکس مد یا Oxmed با نام تجاری Zensiv

مقاومت چسبندگی محصولات آکس مد

تجربه جراحی استومی گاهی اوقات حس نا امنی برای بیماران به همراه دارد. آن ها ممکن است نگران ثابت نگه داشتن یا نشت کیسه باشند. یا حس اینکه اطراف ناحیه استوماشون دچار زخم بشود. احساس امنیت نسبت به کیسه استومی، آرزوی هر بیمار است. ZenSiv چسبی سازگار با شرایط جراحی استومی را ایجاد کرده است: "چسبندگی صفحه پایه ما به دقت تقویت شده است. به علت ضربه اولیه زیاد، محافظ در یک مرحله و بدون نیاز به ابزار یا وسایل کمکی خاص، به پوست می چسبد. امنیت در اولویت قرار دارد؛ بنابراین چسب مقاوم Zensiv انتخاب بسیاری از بیمارانی که درگیر استومی هستند می باشد"

موارد امنیتی چسب های پایه یا کیسه های آکس مد

 • محافظ راحت پوست با قدرت چسبندگی بسیار عالی و ایمن
 • چسبندگی ایمن حتی در قسمت لبه ها به علت شیارهای اعمال شده
موارد امنیتی چسب آکس مد

دریچه هوا و فیلتر محصولات آکس مد

حالت خلاء و بادشده کیسه و همچنین رهایی از بو ناخوشایند از جمله مشکلات افراد مبتلا به استومی هستند. در این زمینه تحقیقات بسیاری در سراسر جهان انجام شده است. شرکت آکس مد برای این مشکل، یک راه حل منحصر به فردی را پیشنهاد می دهد. دریچه مجزا، یکپارچه و منحصر به فرد در محصولات آکسمد این امکان را فراهم می کند که هوا به داخل کیسه وارد شود یا به صورت مجزا و بهداشتی آزاد شود. کسی متوجه این کیسه نمی شود.

فیلتر کربن کیسه های آکسمد

وجود یک فیلتر با دوام در محصولات ZenSiv از انتشار بوهای نامطلوب جلوگیری میکند. شما می توانید کیسه خود را بدون هیچگونه نگرانی با خود حمل کنید. این همان چیزی است که هر بیمار استومی می خواهد. پس با احساس خوب و راحت از کیسه های آکس مد استفاده کنید.

کاربرد دریچه و فیلتر کیسه های آکس مد

 • دریچه یکپارچه منحصر به فرد که موجب می شود شما هوا را کنترل کنید
 • فیلتر با دوام که موجب می شود شما بوی بد را کنترل کنید

راحتی پوست در محصولات آکسمد

سازگار با پوست بودن یک اصطلاح رایج در هنگام صحبت در مورد محصولات استومی است. مناسب پوست بودن برای آکس مد کافی نبوده. بنا به گفته شرکت آکس مد :


ما یک قدم جلوتر می رویم و در مورد راحتی پوست صحبت می کنیم، زیرا هیچ کدام از بیماران استومی نمیخواهند پوست قرمز و تحریک پذیری داشته باشند. محافظ پوستی ZenSiv راحتی طبیعی و سازگاری بی دردسری را برای بیماران استومی ایجاد کرده است. این محصولات به خوبی مورد آزمایش قرار گرفته است و راحتی آن ها به قدری است که برخی بیماران استومی حتی فراموش میکنند که در حال استفاده از این محصولات هستند. ZenSiv این را راحتی پوست بیماران میداند!

راحتی:

 • راحتی پوست در مقابل سایر محصولات
 • بسیار انعطاف پذیر و راحت